Tech  / News

Wystaw Rogi, czyli konkurs zemsty i rozpaczy

Kolejna informacja prasowa. Klikam z obowiązku, pewnie nudy. Tablica.pl rozsyła informację o nowym konkursie "Wystaw Rogi". Czytam, patrzę, oczom nie wierzę.

Allegro postanowiło zrobić na Tablica.pl konkurs polegający na wystawianiu do sprzedaży... przedmiotów bo byłych partnerach.  Użytkownicy mogą głosować, spośród przedmiotów o największej liczbie głosów jury wybierze 50 zwycięzców, którzy otrzymają nagrody paradoksalnie typowo dla zakochanych, jak np. wycieczka.

Przedmioty dotychczas wystawione (wybór):

  • buty ślubne od rzekomo rzuconej przez mężczyznę przed ołtarzem;
  • koronkowa, używana koszulka nocna;
  • kajdanki;
  • *.* SERCE, które utonęło we łzach wypłakanych za byłym *.*;
  • "obrączka po exie do oddania dla normalnego chłopa ;)" i wiele innych obrączek i  pierścionków zaręczynowych'
  • kilka przedmiotów od dwulicowych zdrajców'
  • suknia ślubna od kobiety, której narzeczony ma już inną żonę;
  • pozytywy, zużyty test ciążowy;

I wiele innych, dziwnych "przedmiotów", na przykład wyimaginowana słoma z butów. Po kilku konkursowych godzinach na dobrą sprawę na liście niesmacznych, prywatnych rzeczy z intymnymi historiami, za który stoją zdrady, porzucenia, łzy i wściekłość brakuje tylko bielizny i wibratora po byłej.

tablica wystaw rogi

A nie, przepraszam. Bielizna już jest - bokserki po byłym.

Historii nie brakuje:

"Sprzedam buty ślubne koloru białego rozmiar 39 używane tylko przez godzinę ponieważ ślub się nie odbył gdyż mój niedoszły mąż porzucił mnie przed ołtarzem... dla innej.."

"Te kajdanki dużo mi wspominaja bo dostałem je dwa lata temu od dziewczyny której juz nie mam ale przeżyłem fajne chwile bo kiedys ja zaprosiłem do swojego pokoju no i ogladalismy film tu juz 20.30 no i mieliśmy sie tak powygłupiac były jedne kajdanki to jedną ręke przypieła mi do łóżka a w drugiej kazała trzymać szklanke z gorącą herbata no i ja w każdym badz razie myslałem że przekręciłem kluczyk od pokoju, dziewczyna zaczyna zdejmować pasek później spodnie a tu nagle słychać że ktos idzie ja sie nie bałem bo myślałem że pokój zamknięty a tu nagle drzwi sie otwierają mama patrzy ja szybko sie zakrywam dzewczyna zeskakuje herbata sie leje to była moja najgłupsza sytułacja w życiu eh.... Po tym fakcie częściej sie kłóciliśmy i wogóle było jakoś innaczej no i z czasem sie wszystko skończyło..."

"Rogi dostałam na Walentynki od mojego byłego chłopaka. Jak wiadomo to nie był trafiony prezent. Chcę się go pozbyć jak najszybciej, ponieważ przypomina mi tylko o beznadziejnych Walentynkach, w które siedziałam na kolacji w restauracji w rogach na głowie. Następnego dnia się rozstaliśmy, ponieważ uznał, że skoro nie cieszę się z jego prezentów - nie kocham go. I w sumie było mi to na rękę bo ten związek był bezsensownym wydarzeniem w moim życiu."

"Bokserki, które oferuję dałam swojemu eks-chłopakowi na imieniny. Wtedy, zgodnie z napisem na nich wydawało mi się, że jest wzorowym facetem. O tym, jak bardzo się myliłam przekonałam się niedługo później, kiedy znalazłam te majtki za łóżkiem w mieszkaniu naszej wspólnej znajomej. Zatrzymałam je, żeby sprzedać na Tablicy - przynajmniej tyle zyskam z mojego eks - związku :)"

I wiele, wiele innych smutno-gorzko-niesmacznych, prywatnych historii dołączonych do dziwnych, często intymnych przedmiotów, które możecie sobie kupić.

Nie wiem, co niesmaczy mnie bardziej. Konkurs bazujący na zemście i negatywnych emocjach czy ochocze wywlekanie prywatnych przedmiotów i brudów, by wygrać konkurs.

Zajebiste, za przeproszeniem, Walentynki.

*Źródło przedmiotów i historii: Tablica.pl

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst