Tech  / News

Microsoft ma dla Ciebie prezent - 100 GB miejsca na dysku w chmurze. Musisz się jednak pośpieszyć

250 interakcji
dołącz do dyskusji

Za chwilę ruszy promocja Microsoftu, w której można otrzymać na rok aż 100 GB dodatkowej przestrzeni na swoim dysku w chmurze OneDrive (dawniej SkyDrive).

Na twitterowym profilu OneDrive’a została zaprezentowana zagadka, która miała dać więcej szczegółów związanych z tą promocją.  Jak to zwykle w Internecie bywa, została ona bardzo szybko rozwiązana i okazuje się, że dodatkowe miejsce na dysku w chmurze otrzyma pierwsze 100 tysięcy osób, które o godzinie 20:11 zalogują się na stronie onedrive.com.

Sam już czekam, by skorzystać z tej promocji. Dodatkowe 100 GB na dysku w chmurze to nie byle co. To przestrzeń, która pozwala nam trzymać w Internecie naprawdę duże pliki i tym samym znacznie rozszerza możliwości naszego komputera lub urządzenia mobilnego, zwłaszcza, gdy ilość zainstalowanej pamięci nie jest zbyt duża.

Jeśli nie zdążycie załapać się na promocję lub Wasz apetyt jest jeszcze większy, dodatkowe miejsce w OneDrive możecie pozyskać synchronizując z chmurą zdjęcia ze smartfona (3 GB), polecając OneDrive’a znajomym (10 x 500 MB) lub klikając w specjalny link, który otrzymały osoby zapisane na newsletter dotyczący OneDrive’a. Inne możliwości zwiększenia ilości miejsca na dysku Microsoftu wymagają wydania pieniędzy i aktywowania pakietu Office 365 (+25 GB), aktywowania usługi na smartfonie z Windows Phone (+ 20 GB) lub po prostu dokupienia miejsca.

Jako że promocja zaczyna się już za chwilę, radzę poczekać te parę minut przy komputerze i zgarnąć kosztowny i przydatny prezent całkiem małym kosztem. Myszki w dłoń!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst