MWC 2014: Nokie z Androidem! - pierwsze wrażenia Spider's Web
Podczas targów MWC 2014 Nokia zaprezentowała trzy smartfony działające pod kontrolą systemu... Android. Mieliśmy okazję przyjrzeć się dwóm z nich. Zapraszamy do obejrzenia krótkich materiałów wideo, w którym prezentujemy nasze pierwsze wrażenia z używania Nokii X i Nokii XL.

REKLAMA

