Operatorzy  / News

Heyah daje na rok Internet za darmo, ale konkurencja i tak jest lepsza

Ile jest wart 1,5-gigabajtowy miesięczny pakiet Internetowy? 10-20 zł? Teraz Heyah oferuje coś takiego za darmo przez cały rok. Jest to bardzo ciekawa oferta dla osób, które aktywnie korzystają z Sieci, lecz konkurencja oferuje już coś lepszego.

Oczywiście nie jest to miesięczny limit 1500 MB, a odnawiające się codziennie pakiety o pojemności 50 MB każdy. Jednak nawet i taka promocja jest godna uwagi, zwłaszcza dla osób, które mają smartfony z miejscem na dwie karty SIM i nie są na tyle cierpliwe, by doczekać się na swój starter z oferty bezpłatnego dostępu do Internetu Aero2.

Internet za darmo jest dostępny w taryfie Dniówka. Oferta jest aktywowana automatycznie na promocyjnych starterach “Rok Internetu za darmo”. Z kolei wszyscy aktualni użytkownicy taryfy Dniówka mogą aktywować usługę wybierając kod *100*74# lub poprzez Mobilne Biuro Obsługi Klienta. Pierwsza aktywacja jest bezpłatna, zaś każda kolejna kosztuje 3 zł.

heyah-non-stop

Użytkownicy pozostałych taryf Heyah (Taryfa Pakietowa i Nowa Heyah) mogą również skorzystać z promocji. Wystarczy, że zmienią aktualną taryfę na Dniówkę poprzez wysłanie bezpłatnego kodu *100*812#, a następnie aktywują promocję „Rok Internetu za darmo” kodem *100*74#. Czas aktywacji pakietu wynosi do 72 godzin.

Po przekroczeniu dopuszczalnej ilości przesłanych danych opłata za połączenie internetowe nie będzie pobierana. Zamiast tego prędkość połączenia zwolni do 16 kb/s, co w praktyce oznacza, że korzystanie z niego bardzo utrudnione. Problemem również może być to, że konieczne jest ciągłe posiadanie aktywnego konta, które trzeba będzie doładowywać co najmniej raz na 100 dni kwotą 50 zł, raz na miesiąc kwotą 20 zł lub raz na 10 dni kwotą 10 zł.

Czy jest to dobra oferta? Tak, ale są lepsze. Jeśli zdecydujemy się na ofertę Mobile Vikings, za 19 zł miesięcznie otrzymamy pakiet danych o wielkości 2 GB, 2000 SMSów oraz połączenia głosowe kosztujące tyle samo co w przypadku Heyah. Z oferty Heyah powinny skorzystać osoby, które już mają numer w tej sieci i nie chcą jej zmieniać, a po prostu otrzymać Internet za darmo. Jeśli jednak ktoś ma specjalnie kupować nową kartę SIM, lepiej by skorzystał z oferty wikingów.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst