Spiders Web  / Lokowanie produktu

Użyj wyobraźni, poświęć kilkanaście minut swojego czasu i wyśpij się po wsze czasy w hotelach Ibis! – konkurs Spider’s Web [AKTUALIZACJA: WYNIKI KONKURSU!]

Ten konkurs będzie nieco inny od pozostałych, bowiem tym razem nagrodami nie są żadne technologiczne gadżety. Mamy dla was jednak propozycję spędzenia błogiego weekendu na terenie Polski… gdzie tylko chcecie.

Niedawno, jak zapewne pamiętacie, sieć hoteli Ibis poprosiła nas o opinię w sprawie jej najnowszej kampanii marketingowej. Zajęliśmy się tym, bowiem główny nacisk owej kampanii jest położony na Internet i media społecznościowe. A więc coś, co zdecydowanie leży w kręgu naszych zainteresowań.

Po szczegóły odsyłamy do naszego raportu, ale ujmując całe zamieszanie skrótowo: ostrożnie, ale pozytywnie oceniliśmy starania Ibisu, oceniając kampanię jako pomysłową i o dużym potencjale. Jak zawsze, z uwagą wysłuchaliśmy również waszych opinii na jej temat i w podzięce, wspólnie z właścicielem hoteli Ibis, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Co można wygrać?

Do wygrania jest pięć voucherów na nocleg w "czerwonych" hotelach Ibis. I warto pamiętać, że do wyboru jest cała Polska, a więc ów voucher obowiązuje we wszystkich 12 hotelach w naszym kraju (tu można sprawdzić gdzie te hotele się znajdują). Vouchery są ważne do końca roku i obejmują dwa dni noclegu w weekend, dla dwóch osób, w dwuosobowych pokojach. Rzecz jasna, voucher obejmuje również śniadania.

ibis-3

Oznacza to, że mając taki voucher możesz w dowolnym momencie postanowić, że masz dość miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz i spędzić weekend w prawie dowolnym miejscu w naszym kraju, mając zapewniony nocleg w bardzo dobrych warunkach (wiemy, sprawdziliśmy!) za darmo. Naszym zdaniem, warto więc poświęcić chwilę swojego czasu i mieć taką możliwość.

Co trzeba zrobić?

Ibis bardzo intensywnie promuje swoje nowe, hotelowe łóżka, które nazwał Sweet Bed. Niedawno wydał małą fortunę, by wymienić wszystkie dotychczasowe łóżka w we wszystkich swoich hotelach właśnie na model Sweet Bed. Mieliśmy okazję spędzić w nim kilka nocy i przyznajemy, że faktycznie, jest ono jednym z przyjemniejszych, jakie mieliśmy okazję testować.

W związku z tym oczekujemy od was opisu najdziwniejszego miejsca, w którym zdarzyło wam się spać. Tak dla kontrastu, w porównaniu do łóżka Sweet Bed. Ciekawe, czy przebijecie tę opowieść:

Odpowiedzi prosimy zostawiać w komentarzach pod tym wpisem. Forma absolutnie dowolna. Może to być zwykły opis, opowiadanie, wiersz, można to ilustrować multimediami a nawet, jeżeli moduł komentarzy nie wystarcza, dać linka w owych komentarzach do miejsca, w którym opisujecie ów najdziwniejszy nocleg w waszym życiu.

IBIS-Press-Kit-PL—Jan-2014-54

Pięć najlepszych opowieści wybierze jury w składzie Maciej Gajewski, Przemysław Pająk oraz przedstawiciel Ibisu. Na wasze odpowiedzi czekamy do końca tygodnia, a więc do 23:59 w niedzielę, 9 lutego 2014 roku. Wyniki ogłosimy dwa dni później (we wtorek) w formie aktualizacji tego wpisu.

Powodzenia!

Aktualizacja

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Po dość burzliwej debacie (duża ilość ciekawych zgłoszeń bardzo nam utrudniła wybór...), wyłoniliśmy następujących zwycięzców: Pierzankowski Jakub, Snow Leopard, Shiloh, Kuba, Krzysiek Siekierski. Zwycięzców prosimy o kontakt mailowy na adres maciejgajewski@outlook.com, używając tych samych skrzynek pocztowych, jakie zostały podane w wykorzystywanym do komentarzy systemie Disqus, maile tytułując "Ibis Expedition". Jeżeli nie ma takiej możliwości, prosimy o kontakt z innej skrzynki, wtedy dokonamy indywidualnej weryfikacji autorstwa zwycięskiego komentarza. Żałujemy, że nie możemy nagrodzić większej ilości komentarzy, niektóre nas serdecznie rozbawiły do łez :-) Gratulujemy! Na wasze maile czekamy do końca bieżącego tygodnia (16.02.2014).

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst