REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. RTV

Ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 możemy obejrzeć w telewizji, Internecie oraz na smartfonach i tabletach

Już niebawem wystartuje ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Dokładnie o godzinie 16.20 rozpocznie się w Soczi prezentacja zawodników, połączona z bogatą oprawią artystyczną. Impreza potrwa do godziny 20.20.

Ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 możemy obejrzeć w telewizji, Internecie oraz na smartfonach i tabletach
REKLAMA
REKLAMA

W tym roku będziemy mogli wybrać sposób i formę oglądania ceremonii otwarcia, gdyż do naszej dyspozycji zostaną udostępnione wszystkie najpopularniejsze kanały dystrybucji treści wideo.

Gdzie oglądać ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014?

Tradycyjnie imprezę towarzyszącą startowi Zimowych Igrzysk Olimpijskich będziemy mogli oglądać w telewizji. Relacja będzie transmitowana na dwóch kanałach: TVP1 oraz TVP Sport. Z tą różnicą, że w pierwszym kanale transmisja potrwa od godziny 16.30 do 20.10. Jeśli zależy Wam na pełnej relacji polecam kanał TVP Sport, gdzie przez 4 godziny, od 16.20 do 20.20 będzie nadawany na żywo obraz z Soczi.

soczu 2014 w internecie

Jeśli zechcecie oglądać materiał na komputerze to będziecie musieli odwiedzić stronę sport.tvp.pl. Tam stream wystartuje trochę wcześniej, a potrwa aż do zakończenia ceremonii otwarcia. Relację na stronie internetowej będzie można oglądać od 16.00 do 20.20.

Dokładnie w tym samym czasie ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 będzie możliwa do śledzenia z poziomu urządzeń mobilnych. Wymagane będzie zaisntalowanie aplikacji TVP Stream. Pobierzecie ją ze sklepu Google Play lub iTunes.

Polacy w Soczi 2014?

polacy w soczi
REKLAMA

Dodatkowo na stronie sport.tvp.pl/soczi znajduje się czytelna rospiska wszystkich zawodów, w których udział wezmą Polacy. To z pewnością ułatwi śledzenie przebiegu Igrzysk Olimpijskich i kibicowanie Polakom przed ekranami telewizorów, komputerów oraz smartfonów i tabletów.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA