Operatorzy  / News

Play wprowadza nową ofertę Formuła Play na kartę, która wygląda naprawdę interesująco

Pojawienie się Play raz na zawsze zmieniło polski rynek telekomunikacyjny i sprawiło, że tzw. „Wielka Trójka” po raz pierwszy musiała zwiększyć tempo zmian w swoich ofertach. Jedną z największych zmian wprowadzonych przez Play było wprowadzenie abonamentów „Formuła” z nielimitowaną liczbą minut. Teraz czwarty operator próbuje zrewolucjonizować rynek telefonów prepaid i prezentuje nową ofertę Formuła na kartę.

Play chwali się, że jego oferta jest tańsza od rozwiązań oferowanych przez Orange, T-Mobile, Plus i Heyah. Umożliwia ona kupno kilku usług poprzez wpisanie jednego kodu lub wysyłanie jednego SMS-a i automatyczne przedłużanie ich co miesiąc. Nowa oferta to odpowiedź Play na najważniejsze potrzeby klientów usług przedpłaconych - prostotę oraz niską cenę. Play oferuje swoim klientom trzy pakiety usług  - Formuła SMS, Formuła 3 w 1 oraz Formuła 4 w 1.

Formuła SMS

play-formula-na-karte-sms

Formuła SMS to możliwość wysyłania nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci za 7 zł miesięcznie.  Formułę można uruchomić kodem *111*401*1#  lub wysłać SMS o treści: START.401 pod numer  111.

Formuła 3 w 1

play-formula-na-karte-3-w-1

Formuła 3 w 1 umożliwia wysyłanie nielimitowanych SMSów do wszystkich sieci oraz nielimitowane rozmowy w Play, a także pobranie 100 MB danych za 14 zł miesięcznie. Usługę tę uruchamia się kodem *111*402*1# lub wysyłając SMS o treści: START.402 pod numer 111.

Formuła 4 w 1

play-formula-na-karte-4-w-1

Najlepszą ofertą jest Formułą 4 w 1, w której otrzymujemy nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane rozmowy w Play oraz pakiet danych o wielkości 1 GB.  Oprócz tego w pakiecie tym mamy trzy razy mniejszą stawkę za połączenia do sieci innych niż Play, wynoszącą zaledwie 9 groszy za minutę. Formuła  4 w 1 kosztuje 21 zł i uruchamia się ją kodem  *111*403*1# lub wysyłając SMS o treści: START.403 pod numer 111

Brak formuły

Jeśli klient korzystający z oferty Formuła na kartę nie zdecyduje się na kupno żadnego pakietu, będzie płacić 29 groszy za minutę połączenia, 9 gr za SMS, 19 groszy za MMS oraz 2 grosze za 100 kB transferu danych. Użytkownik każdej formuły może też wykupić pakiet internetowy. Jeśli zdecyduje się na pakiet 500 MB ważny 30 dni, zapłaci za niego 9 zł. Jeśli jednak wybierze pakiet o wielkości 1,5 GB, zapłaci za niego 20 zł. Pierwszy pakiet można aktywować kodem *111*404*1#, zaś drugi *111*405*1#.

Osoby korzystające z oferty Play w sposób mniej regularny zapewne zainteresuje fakt, że doładowując konto za kwotę 5-99 zł jego ważność na połączenia wychodzące wzrośnie o 50 dni. W przypadku doładowań za kwotę 100 zł i więcej ważność konta zostanie przedłużona o 150 dni.

Oferta ogólnie wygląda na atrakcyjną, a Play chwali się, że jest tańsza od konkurencji nawet o 500 zł. Postaramy się to sprawdzić i niebawem dokładnie porównamy ofertę Play z rozwiązaniami konkurencji. Jeśli korzystacie z usług pre-paid Play, wszystkie wymienione wyżej usługi możecie aktywować na swoim koncie. Wówczas otrzymacie bonus 5 zł na pierwszy pakiet internetowy. Jeśli dopiero chcecie założyć numer w Play, niebawem pojawią się nowe startery Formuła Play na kartę, które umożliwiają testowanie Formuły 3 w 1 przez 7 dni za darmo.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst