Tech  / News

Polki coraz chętniej kupują erotyczne gadżety oraz uwielbiają się przebierać - walentynkowy raport Allegro

Kto kupuje erotyczne gadżety? Za kogo przebierają się w sypialniach Polki? Jakie akcesoria erotyczne lubią panowie? Z okazji walentynkowej fali zakupów przetaczającej się przez kategorię "erotyka" na Allegro, przedstawiciele serwisu aukcyjnego przygotowali garść informacji o naszych upodobaniach.

Walentynki są stosunkowo nowym świętem, które ma zarówno zadeklarowanych zwolenników jak i przeciwników. Jedni uważają, że dzień miłości to doskonała okazja, aby okazać swoje uczucia. Inni zaś mówią, że kochać należy się przez cały rok, a nie tylko 14 lutego.

Tak czy inaczej Walentynki inspirują Polaków i zachęcają do śmiałych zakupów. Już jutro erotyczny dział na Allegro przeżyje prawdziwe oblężenie. To właśnie 11 lutego kupujemy najwięcej przedmiotów z z tej kategorii.

Najaktywniejszymi klientami są osoby pomiędzy 25 a 34 rokiem życia. Zdecydowaną większość, bo aż 65% stanowią panowie. Panie zdecydowanie rzadziej rozglądają się za erotycznymi gadżetami, jednak z roku na rok sytuacja się zmienia. Jeszcze w 2002 roku kobiety stanowiły jedynie 5% wszystkich klientów, którzy kupowali erotyczne akcesoria. Obecnie panie stanowią już 35% osób, które zdecydowały się na śmiałe zakupy.

Panie w przeciwieństwie do panów lubią się przebierać. Wśród najpopularniejszych strojów znalazł się kostium pokojówki, uczennicy, króliczka, policjantki i pielęgniarki. Panowie mają zdecydowanie bardziej nudne stroje. W top 3 znalazł się oczywiście stróż prawa, ale przed nim był kelner (?) i chippendales.

erotyczne akcesoria allrgro

Zdjęcie winking and thumbs up sexy pin up style bunny girl pochodzi z serwisu Shutterstock.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst