REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Foto

Nowa promocja Adobe - najnowsze Photoshop i Lightroom, a do tego 20 GB w chmurze prawie jak za darmo

Jeżeli szukasz nowego programu do obróbki zdjęć, przyjrzyj się odnowionej promocji Adobe. Możesz mieć zestaw dwóch najpopularniejszych programów do obróbki – Photoshopa i Lightrooma - w cenie 12,29 euro miesięcznie.

Nowa promocja Adobe – najnowsze Photoshop i Lightroom, a do tego 20 GB w chmurze prawie jak za darmo
REKLAMA

Adobe przywróciło swój specjalny program Creative Cloud dla fotografów. W ramach promocji, za 12,29 euro miesięcznie można otrzymać dostęp do najnowszych wersji programów Photoshop CC i Lightroom 5. Każda osoba, która wykupi fotograficzny pakiet, otrzyma także za darmo 20 GB przestrzeni w chmurze, oraz darmowy dostęp do płatnego planu Behance ProSite.

REKLAMA
adobe creative cloud

Podobna oferta pojawiała się już wcześniej. Przy starcie usługi Creative Cloud programy w promocyjnej cenie mogły wykupić tylko osoby, które posiadały pełną wersję poprzedniego Photoshopa. Teraz oferta dotyczy wszystkich. Możesz wziąć w niej udział nawet jeśli nie miałeś wcześniej żadnego programu od Adobe.

Po wykupieniu w promocji subskrypcji, możemy ściągnąć najnowszego Photoshopa CC i Lightrooma 5.3. Praca w programach odbywa się tak samo, jak w starszych wersjach programów. Creative Cloud to taka "chmura bez chmury" – nadal musimy mieć programy zainstalowane na swoim komputerze, a pliki przechowywane są tylko lokalnie. Do pracy w Photoshopie CC i Lightroomie 5.3 nie jest potrzebne połączenie z Internetem.

photoshop

Największa zmiana w modelu subskrypcyjnym polega na tym, że w zamian za cykliczne opłaty, otrzymujemy wszystkie uaktualnienia i poprawki programów za darmo. Nie musimy kupować nowej wersji Photoshopa – wszystkie nowości są od razu dostępne do ściągnięcia, jako aktualizacje.

Dobór programów i usług w promocji jest bardzo ciekawy i kuszący. O ile Photoshopa i Lightrooma przedstawiać nie trzeba, tak na uwagę zasługuje dostęp do Behance ProSite. Behance jest jedną z najciekawszych internetowych galerii, która od początku była nastawiona na profesjonalistów. Na stronie można znaleźć profile i portfolia chyba wszystkich najbardziej liczących się na świecie twórców. Osobiście uwielbiam zatapiać się w Behance.

lightroom
REKLAMA

ProSite jest z kolei płatną usługą, która umożliwia zbudowanie w prosty sposób swojego własnego portfolio. Proite jest ściśle powiązane z Behance. Jeżeli prowadzimy na Behance własny profil, swoje portfolio możemy utworzyć dosłownie w kilku kliknięciach. Najważniejsze jest to, że portfolio stworzone w ProSite jest po prostu piękne. W serwisie dostępnych jest mnóstwo szablonów i opcji edycji. Wszystkie zaprojektowane są według najnowszych standardów i wyglądają po prostu obłędnie. Jest to zatem bardzo miły bonus. Zwłaszcza, że dostęp do samej usługi ProSite kosztuje poza promocją Adobe 11 dolarów miesięcznie.

Promocja na fotograficzny pakiet Adobe CC potrwa do 31 marca 2014 roku.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA