Tech  / News

Setki e-booków za 9,90 zł każdy - Polacy też potrafią przygotować dobre promocje i wyprzedaże

108 interakcji
dołącz do dyskusji

Po świętach w sklepach zaczynają się wyprzedaże. To doskonały moment, żeby uzupełnić e-bilbioteczkę o nowe książki. Tym bardziej, że cena 9,90 zł, która obowiązuje dla wielu pozycji jest naprawdę kusząca.

Rozmawiałem ostatnio z Marcinem Łukiańczykiem - twórcą UpolujEbooka.pl. Opowiadał mi on o wielu usprawnieniach, które wprowadza do swojego serwisu. Na uwagę zasługują nowe funkcje, które docenią stali użytkownicy oraz ich znajomi i członkowie rodziny.

Kup mi...

Pierwszą ważną nowością jest lista życzeń. Użytkownik dodając ebooki do obserwowanych może śledzić ich cenę i będzie powiadamiany o aktualnych promocjach dotyczących danego tytułu - to jeszcze nic nowego. Jednak teraz możemy naszą listę życzeń udostępnić na swoim blogu lub w dowolnym serwisie społecznościowym, dzięki czemu bliskie nam osoby będą miały okazję, aby sprawić nam trafiony prezent.

upoluj ebooka opinie

Dla przykładu moją listę widzicie powyżej, a znajduje się ona tutaj. Co ważne, na liście tej nie widać pozycji, które obserwuję, a są dostępne wyłącznie w księgarniach, które nie umożliwiają funkcji robienia prezentów. Tak też, na mojej liście jest m.in. nowy Wiedźmin. Jednak e-book ten jest dostępny tylko w CDP, gdzie nie można kupić e-booka "na prezent", dlatego Wy go nie widzicie.

Obecnie wszystkie tytuły na które polujemy i są dostępne w księgarniach jako prezenty lądują na naszej liście życzeń. Zapytałem Marcina Łukiańczyka o to czy planuje wprowadzić funkcję ukrywania wybranych polowań. Przecież może zdarzyć się tak, że planujemy kupić w dobrej cenie jakąś książkę, którą nie chcemy się afiszować. Marcin zapewnił, że funkcja taka zostanie dodana już niebawem. Możliwe, że w przyszłym tygodniu pojawią się oddzielne listy życzeń. To pozwoli ukryć pewne elementy i tytuły, które obserwujemy.

Na co polują kobiety?

Kolejną nowością w serwisie UpolujEbooka jest możliwość podglądania tego na co polują inni użytkownicy. Możemy przeglądać dwie listy, które uwzględniają odpowiednio to co planują kupić faceci i to na co polują kobiety.

upolujebooka.pl

Przeglądanie tych list często naprowadza nas na tytuły, które warto kupić, ale sami nie wpadliśmy na taki pomysł. Obserwując polowania kobiet i mężczyzn można też łatwiej wybrać prezent dla naszej drugiej połówki. Często jest tak, że facet nie wie co lubią czytać kobiety. Z taką listą można zrobić dobre rozeznanie w temacie.

Ruszyły wyprzedaże

Dzisiaj rano serwis UpolujEbooka poinformował, że ruszyły e-bookowe wyprzedaże. Witryna współpracuje z księgarnią Ebookpoint.pl, która oferuje użytkownikom wiele książek po naprawdę przystępnych cenach. Przeceniono blisko 1300 tytułów, które można teraz nabyć w cenach 9,90 zł, 14,90 zł i 19,90 zł.

Promocja ruszyła dzisiaj o godzinie 9:00 i potrwa do jutra tj. do 3 stycznia 2014 roku do godziny 9:00. Więcej informacji o tej promocji znajdziecie tutaj. Zostało mało czasu więc ruszajcie na łowy.

PS Czytelnik Dawid podpowiedział w komentarzach, że w CDP jest opcja kupowania ebooków na prezent. Marcin Łukiańczyk dodał już tę funkcję do serwisu UpolujEbooka i teraz jeśli tylko chcecie to możecie zrobić mi prezent korzystając z mojej listy życzeń :)

Zdjęcie E-book on tablet pc touchpad, ebook concept pochodzi z serwisu Shutterstock. 

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst