Gry  / News

[AKTUALIZACJA] Krótka piłka: CDP.pl wyprzedaje gry w Biedronce. Każda będzie kosztować 9,99 zł

Podobał Wam się Giermasz CDP.pl albo rozdawanie gier na Poznań Game Arena? To jeszcze nie koniec. Już wkrótce aż 400 tysięcy gier polskiej firmy trafi do sklepów Biedronka. Wszystkie w promocyjnej cenie 9,99 zł.

Taką informację podał serwis Biztok. W sprzedaży ma się pojawić w sumie około 400 tysięcy pudełek. Klienci będą mogli wybierać wśród 300 różnych tytułów, wśród których pojawią się takie perełki, jak chociażby DiRT 3, Starcraft, Painkiller czy też Red Faction.

Będzie więc w czym wybierać. Michał Gembicki, szef CDP.pl mówi, że to nowa wersja tradycyjnego Giermaszu, który w zeszłym roku odbył się w kilku miastach Polski. Gracze jednak nie byli do końca zadowoleni, ponieważ nie wszyscy mieli dostęp do promocji. Umowa z Biedronką ma załatwić ten problem.

Promocja rusza 10 lutego!

Aktualizacja

Zapytaliśmy przedstawiciela CDP.pl, Łukasza Kukawskiego o pełną listę gier. Przyznał, że nie zdradzają ją teraz, aby nie psuć niespodzianki. Potwierdził jedynie, że wśród tytułów objętych promocją znajdą się: Aliens: Colonial Marines, Dirt 3, StarCraft wraz z dodatkiem Broodwar, Total War: Shogun 2, Worms Revolution: Deluxe Edition i wiele innych tytułów.

Zapytaliśmy również o to czy CDP.pl nie obawia się, że tym razem gracze również będą niezadowoleni z formy promocji? Jaki macie plan na rozdzielenie gier po sklepach. Pytam, ponieważ po szybkich obliczeniach wychodzi na to, że przy zastosowaniu podziału "po równo", na każdą Biedronkę w kraju przypadnie w najlepszym przypadku kilka sztuk tej samej gry.

Oczywiście zawsze znajdą się osoby, którym nie będzie podobał się taki sposób dystrybucji gier w promocji, natomiast dzięki współpracy z siecią sklepów Biedronka możemy dotrzeć z Giermaszem nawet w najdalsze zakątki Polski – a to właśnie ograniczenia z dostępnością do promocji były ich największą bolączką. Tym razem każdy gracz w Polsce będzie mógł skorzystać z oferty Giermaszu.

Póki co nie zdradzamy w jaki sposób będą rozdzielane gry po sklepach. - powiedział Łukasz Kukawski w rozmowie ze Spider's Web.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst