REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra głośno również w Internecie

Owsiaka można lubić lub nie, ale nie można mu odmówić: charyzmy, genialnego pomysłu, wytrwałości i umiejętności pociągnięcia za sobą tłumów. Teraz Orkiestra gra głośno i kwestuje również w Internecie.

27.12.2013
18:14
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra głośno również w Internecie
REKLAMA
REKLAMA

Niedawno wystartowała witryna Rzeczy od serca, na której osoby znane z kina, telewizji oraz internetów zachęcają do wzięcia udziału w aukcjach Allegro, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Osoby, które wszyscy kojarzymy z mediów również wspierają Orkiestrę.

Przeznaczyli one na licytacje przedmioty, które lubią i z którymi są osobiście związane. Na aukcjach przeważają przedmioty, które prezentują wyższą wartość sentymentalną niż materialną. Internauci mogą je kupić, a zgromadzone w ten sposób pieniądze wesprą WOŚP.

wosp aukcje allegro

Trzeba przyznać, że strona na której zebrano wszystkie aukcje jest bardzo ładna. Każda “gwiazda” nagrała krótki filmik, w którym opowiada o przeznaczonym do licytacji przedmiocie. Sama forma zaprezentowania tych aukcji również jest interesująca. Przyznam, że oglądanie krótkich filmów wciąga, gdyż cały czas chcemy sprawdzić co jeszcze dał na aukcje Bryndal, Kominek, Gonciarz, Bralczyk, Siwiec, czy Tuskowa.

Również w innych miejscach w Sieci widać i słychać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W serwisie Wspieram to, który służy do przeprowadzania internetowych zbiórek pieniędzy trwa kwesta "Wirtualne Serce". Już po raz trzeci możemy w ten sposób wesprzeć WOŚP.

wspieram wośp

Wirtualne Serce bije pod adresem wspieram.to/wosp. Można przyłączyć się do akcji przelewając kwotę 10 - 100 zł. Po dokonaniu wpłaty Wasze nazwisko wyświetli się w na jednej z kropek, które tworzą obraz serca.

REKLAMA

Wirtualne Serce to wspaniała okazja, by pokazać siłę wirtualnej społeczności darczyńców – mówi Marcin Galicki, Założyciel i prezes Polskiej Platformy Finansowania Społecznościowego Wspieram.to. – Internet daje ogromne możliwości i warto je wykorzystywać również do realizowania szczytnych celów. Nasza platforma jest przykładem takiego właśnie wykorzystania sieci. Umożliwia zebranie funduszy na projekty, które znajdą uznanie naszej społeczności – wyjaśnia Galicki.

Cieszy mnie, że zarówno projekt zbiórki w serwisie Wspieram.to jak i strona promująca aukcje w serwisie Allegro zostały przygotowane specjalnie na tę okazję. Widać, że Orkiestra oraz jej partnerzy doceniają potencjał Sieci i tworzą naprawdę dobre projekty związane ze zbiórką pieniędzy na sprzęt medyczny.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA