1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Niezbędnik dla Windows Phone: zagadki, łamigłówki i śledztwo w Nightmares from the Deep 2 to klasyka gier point-and-click

Lokowanie produktu

Przyznam, że dawno nie grałem w tytuły typu point-and-click. Dobrze je wspominam z dawnych lat, gdy uruchamiałem je na komputerze. Teraz magia powróciła za sprawą Nightmares from the Deep 2 - The Siren's Call dla Windows Phone.

10.12.2013
21:42
Niezbędnik dla Windows Phone: zagadki, łamigłówki i śledztwo w Nightmares from the Deep 2 to klasyka gier point-and-click

Gry point-and-click mają niepowtarzalny klimat. Tajemnicze lokacje. Zagmatwane sprawy do rozwiązania. Multum zagadek i skomplikowane łamigłówki. Druga część Koszmarów z Głębin zagościła w Sklepie Windows Phone i postanowiłem dać jej szansę.

W grze wcielamy się w Sarę Black, która jest kustoszem Muzeum Marynarki Wojennej Karaibów. Przygoda zaczyna się od tego, że tajemniczy mężczyzna przynosi nam paczkę. Oczywiście, aby ją otworzyć musimy znaleźć nóż lub nożyczki. Pierwsze zadanie nie jest trudne.

Nightmares from the Deep 3

Jednak z czasem zagadki i scenariusze wymagają od nas łączenia większej liczby elementów. Już w kolejnych misjach, aby ugasić pożar domu będziemy musieli użyć kilku przedmiotów, aby zdobyć wąż strażacki i podłączyć go do pompy z wodą.Często musimy dostać się do magicznych pudełek i skrytek. Zabezpieczone są układankami, puzzlami i innymi łamigłówkami. Początkowo nie są zbyt trudne, ale nie dajcie się zwieść. Z czasem robi się naprawdę ciekawie.

Nightmares from the Deep 2

Gra wciąga i po rozwiązaniu każdego poziomu mamy ochotę na sprawdzenie następnego. Cały scenariusz osadzony jest w realnym świecie, który jest jednak pełen mitycznych stworów. Połączenie normalnych lokacji i tajemniczych potworów oraz wrogów łączy się w niezłym stylu i wzmaga poczucie grozy oraz niepewności, które towarzyszy nam przez cały czas.

Nightmares from the Deep 1

Gra ma trzy poziomy trudności, dzięki czemu może być świetną zabawą dla młodszych graczy, albo wyzwaniem dla tych bardziej wymagających miłośników point-and-click. Stopnie trudności różnią się przede wszystkim dostępnością podpowiedzi, łatwością w znajdowaniu przedmiotów niezbędnych do wykonania misji oraz karami za popełnione błędy.

Nightmares from the Deep 2 - The Siren's Call pobierzecie za darmo ze Sklepu Windows Phone. Po przejściu kilku misji należy kupić pełną wersję za około 10 zł.

syrena sklep wp

Wpis przygotowany we współpracy z firmą Nokia, partnerem Spider’s Web.

Lokowanie produktu
Najnowsze