Tech  / Lokowanie produktu

Nawigacje TomTom GO 5000 oraz GO 500 wędrują do...

Nadszedł czas, żeby ogłosić wyniki konkursu i wręczyć nagrody, którymi są dwie nawigacje: TomTom GO 5000 oraz GO 500.

Przez ostatnie tygodnie walczyliście o nawigacje GPS marki TomTom. Była to część większej akcji, którą przygotowaliśmy z TomTomem dla Czytelników Spider's Web. Oprócz konkursu zaprezentowaliśmy Wam recenzję nawigacji TomTom Go 5000 - która jest główną nagrodą w naszej zabawie - oraz relację z Amsterdamu, gdzie znajduje się siedziba TomToma, w której zaprezentowano nam m.in. sposoby zbierania i analizowania danych dotyczących korków i innych utrudnień w ruchu.

Do wygrania w naszym konkursie są, a w zasadzie były, dwa urządzenia marki TomTom:
1. TomTom GO 5000 - za zajęcie pierwszego miejsca
2. TomTom GO 500 - za zajęcie drugiego miejsca

Ogłoszenie wyników

2. TomTom GO 500 wygrywa...

Drugie miejsce przyznajemy, Patrycji, która przygotowała konkursowe zgłoszenia wraz z córeczką Mią. Urzekło nas robienie "bruuuuuu" w ramach 108 godzin zaoszczędzonych dzięki TomTomowi. Dziewczyny, leci do Was nawigacja TomTom GO 500.

1. TomTom GO 5000 wygrywa...

Pierwsze miejsce zajął Robert, który nagrał dwa świetne filmy. Szczególnie drugi materiał konkursy Roberta utwierdził nas w przekonaniu, że to on powinien wygrać nawigację TomTom GO 5000.

Gratulujemy zwycięzcom!

Skontaktujemy się z Wami mailowo, aby ustalić szczegóły dotyczące przekazania nagród. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst