REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Amazon sprzedaje Kindle Classic za 59 dolarów. To ciekawa promocja, ale znaleźliśmy lepsze

Jednym z najciekawszych prezentów gwiazdkowych może być czytnik Kindle. Mimo że jest to elektronika, to jest o wiele bardziej użyteczny niż zwykły gadżet i dzięki swoim małym wymiarom potrafi zmienić w mola książkowego absolutnie każdego. Jeśli do tej pory nie zdecydowaliście się na jego kupno ze względu na jego wysoką cenę, Amazon przygotował dla Was ciekawą ofertę.

09.12.2013
12:14
czy wpisać ike do konstytucji?
REKLAMA

Informację taką podał świat czytników. Zamawiając Kindle teraz, zapłacimy za niego 59 zamiast 89 dol. Po doliczeniu do tego kosztów przesyłki (20,98 dol.) oraz opłat celnych (25,30 dol.) całościowa opłata za czytnik wynosi 105,28 dol., czyli 320-330 zł.

REKLAMA

By skorzystać z tej promocji, w podsumowaniu zamówienia trzeba podać kod KINDLE59. Promocja ta jest dostępna dla Polaków i można z niej skorzystać przez 24 godziny, czyli zapewne do godziny 9 rano dnia jutrzejszego.

Czy 330 zł za Kindle to dużo? Z całą pewnością nie. Jednak warto mieć na uwadze, że na Allegro można już nabyć Kindle Classic za 270-300 zł, a jeśli mamy  znajomych w Niemczech, tam mogą kupić nam wspomniany czytnik za 49 Euro. Jednak nie każdy ma rodzinę za Odrą (ja nie mam) i nie każdy może chcieć kupować czytnik przez pośredników, często w wersji z reklamami.

kindle_browser

Jeśli należycie do takich osób (ja tak), zdecydowanie warto zainteresować się tą promocją. Jeśli jednak jesteśmy w stanie zdecydować się na kupno Kindle’a od zaufanego pośrednika, za 330 zł można nabyć go w niektórych sklepach, na przykład w X-kom.

Sam początkowo podchodziłem do Kindle’a bardzo sceptycznie, ale od ponad roku jestem jego wielkim fanem. Wiele promocji na książki i dużo darmowych tytułów sprawiły, że czytam codziennie i wszędzie, a w tym roku przeczytałem pewnie z 50 książek. Jednak i to jest niewiele.

REKLAMA

Dla porównania, Piotr Grabiec przeczytał w ciągu ostatnich 12 miesięcy 72 tomy. W przypadku tradycyjnych, papierowych książek wynik ten byłby niemal niemożliwy do uzyskania, chociażby przez ich wysokie ceny i konieczność wyjścia po nie do księgarni.

Zdjęcie A man counts his coins on a table pochodzi z serwisu Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA