REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Jeszcze dzisiaj zostanie zapowiedziane GTA V w wersji na PC?

GTA V na PC prawdopodobnie zostanie zapowiedziane już dzisiaj. Wskazuje na to wypowiedź pracownika niemieckiego oddziału Amazonu. Informacja ta wydaje się nieprawdopodobna, ale kolejne źródło, pochodzące tym razem z brytyjskiego oddziału sklepu, sugeruje, że wersja gry przeznaczona na komputery osobiste pojawi się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

24.12.2013
8:59
Jeszcze dzisiaj zostanie zapowiedziane GTA V w wersji na PC?
REKLAMA

GTA V w wersji PC ma pojawić się 12 marca w USA i 14 marca w Europie. Na dowód tych doniesień załączone zostały zrzuty rozmów prowadzonych z pracownikami Amazona. Oczywiście nie są one żadnym dowodem, gdyż można je bardzo łatwo sfabrykować za pomocą odpowiedniego oprogramowania graficznego.

REKLAMA
GTA V Amazon niemcy

Poza tym prawdziwość tego doniesienia zdaje się potwierdzać fakt, że - także według Amazona - GTA V na komputery zawita w marcu przyszłego roku. Jednak jeśli ktoś chciał zrobić całemu internetowi żart, oczywiste wydaje się wykorzystanie daty znanej już graczom z innych przecieków.

Sam nie wiem, czy wierzyć w te doniesienia, ale jednego jestem pewien - GTA V w wersji PC na pewno powstanie. Rockstar od dawna z pecetowcami bawi siew kotka i myszkę i przy każdej kolejnej odsłonie GTA sugeruje, że nie pojawi się ona na komputerach osobistych, by ostatecznie ją wydać. Oczywiście z dużym poślizgiem, ale nie ma to większego znaczenia.

REKLAMA
GTA V Amazon United Kingdom

W końcu w GTA gra się nie tylko dla fabuły i grywalności. Ogromną siłą tej produkcji jest też piękny, otwarty świat, który warto oglądać nie na 7-letniej konsoli, ale na wydajnym komputerze, na którym możliwe będzie uruchomienie nowej odsłony gry. Krótko mówiąc, właśnie na pececie. Zresztą rynek gier komputerowych cały czas rośnie i Rockstar nie może go po prostu odpuścić. No bo który pecetowy gracz odmówi sobie kupna poprawionej wersji produkcji, która zdobyła tytuł gry roku? Zapewne znajdzie się ktoś taki, ale z całą pewnością nie będę to ja.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA