Niezbędnik dla Windows Phone: dynamiczne trasy i zabójczo szybkie samochody, czyli gramy w Asphalt 8: Airborne

Lokowanie produktu

Do Sklepu Windows Phone trafiła genialna samochodówka, jaką bez wątpienia jest Asphalt 8: Airborne. Postanowiliśmy przyjrzeć się jej bliżej.

27.11.2013 17.27
Niezbędnik dla Windows Phone: dynamiczne trasy i zabójczo szybkie samochody, czyli gramy w Asphalt 8: Airborne

Na Windows Phone od pewnego czasu nie brakuje już dobrych gier i naprawdę mocnych tytułów. Gameloft przygotował tym razem najnowszą wersję swojej samochodówki z serii Asphalt. W części ósmej nazwanej “Airborne” znajdziemy masę nowych samochodów, świetne trasy i wiele innych atrakcji i niespodzianek, które czekają na graczy.

Słowem wstepu poinformuję tylko, że plik instalacyjny Asphalt 8: Airborne zajmuje 819 MB. Jednak przed pobraniem musimy przygotować więcej miejsca w urządzeniu, gdyż gra będzie zajmować około 1,4 GB. Kolejnym wymogiem jest też system Windows Phone 8. Dobra wiadomość jest taka, że gra działa na wszystkich smartfonach z tym systemem, bez względu na to ile pamięci RAM posiadają. Jest dostępna również w wersji dla Windows 8.

W Asphalt 8: Airborne czeka na nas 47 różnych samochodów.

Oprócz popularnych w tego typu grach modeli znajdziemy sporo unikatowych pojazdów, w tym prototypowych. Co ważne 80% aut jest nowych, czyli takich, których nie znamy z poprzedniej wersji gry Asphalt.

Tytuł “Airborne” nie jest przypadkowy. W grze jak to zwykle bywa gromadzimy nitro za różne ewolucje wykonane na trasie. Tradycyjne jest to uniknięcie kolizji, eliminacja przeciwnika czy też umiejętne zgubienie pościgu. Dodatkowo w “Airborne” często wzbijamy się w przestworza. Na trasie znajdują się rampy, po najechaniu na które nasz pojazd zaczyna wykonywać fikołki w powietrzu. Za takie obroty zgarniamy dużo nitro, które jest jak zwykle na wagę złota. Jeżeli nie uda nam się wykonać obrotu o 360 stopni, to jeszcze nic straconego. Za sam czas spędzony w powietrzu również zdobywamy sporo dodatkowego przyśpieszenia.

Trasy są wymagające, kręte, szybkie i bardzo dynamiczne.

Dodatkowo zawierają ogromną liczbę skrótów i ukrytych opcji. Nie sposób przejechać każde okrążenie tą samą drogą. Co chwilę znajdujemy nowe ścieżki lub rampy, które wyrzucają nas na inny tor. W Asphalt 8: Airborne przygotowano dziewięć zupełnie odmiennych lokalizacji. Więc nie ma nudy.

Gra potrafi na długo przykuć nas przed ekranem smartfona. Tryb kariery składa się z ośmiu poziomów i stu osiemdziesięciu wyścigów. Niektóre z nich będziemy musieli powtórzyć, aby zdobyć lepszą lokatę. Oczywiście o ile zależy nam na odblokowaniu wszystkich elementów Asphalt 8: Airborne w 100 procentach. Pojazdy w “Airborne” możemy ulepszać i musimy je również naprawiać.

Poza trybem kariery czeka na nas tryb dla wielu graczy.

Możemy zmierzyć się z ośmioma realnymi przeciwnikami. Jest też opcja gry ze znajomymi poprzez sieć Wi-Fi. Dzięki temu ósma część serii Asphalt dostarczy wielu godzin wspaniałe rozrywki.

Grę Asphalt 8: Airborne pobierzecie i przetestujecie bezpłatnie. Następnie w sklepie Windows Phone możecie zakupić dostęp do pełnej wersji za 3,49 zł.

Wpis przygotowany we współpracy z firmą Nokia, partnerem Spider’s Web.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze