REKLAMA

Zjadłem darmowy obiad. Dzięki Nokii Lumia

Chyba każdy lubi dostawać prezenty. W każdym razie ja lubię i... dostaję. W Warszawie Nokia uruchomiła ciekawą akcję promocyjną, dzięki której każdy posiadacz smartfonu z serii Lumia może otrzymać upominek. Promocji jest bardzo wiele, ale większość z nich pozwoli Wam zjeść na mieście coś smacznego zupełnie za darmo.

01.10.2013 11.29
Z aplikacją Justtag można zjeść darmowy obiad
REKLAMA

By skorzystać z promocji, należy mieć telefon Nokia Lumia z zainstalowaną aplikację Justtag, którą można pobrać i zainstalować zdalnie, klikając w ten link. Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji, wykonujemy gest kciukiem w lewo, tym samym przechodząc do ekranu „Karty”. Wówczas trzeba kliknąć znajdującą się na dole ikonę „Dodaj kartę” i dodajemy gotową kartę „Nokia Prezenty”. Teraz po wejściu w ekran kart i kartę „Nokia Prezenty” wyświetli się nam lista aktywnych promocji.

REKLAMA

Po wejściu w daną promocję na ekranie zobaczymy kod, który należy pokazać w lokalu i w ten sposób skorzystać w promocji. Warto tylko pamiętać o tym, że możliwość skorzystania z promocji nie zależy od kolejności ściągnięcia kodów, a od kolejności okazania ich. Nie jest to jednak duży problem, gdyż przy każdej promocji znajduje się licznik wykorzystanych kodów. Po wykorzystaniu kodu promocja po prostu znika z telefonu. Oznacza to, że jeśli widzimy kod na telefonie, to promocja jest aktywna i możemy z niej skorzystać.

WP_20130930_005
REKLAMA

Tutaj znajduje się dokument z rozpisaniem wszystkich promocji i czasem ich trwania. Sam skorzystałem z wielu promocji już kilkakrotnie. Oznacza to, że za darmo zjadłem kilka obiadów, byłem też ze swoją drugą połówką w kinie, wszystko za darmo. Ostatni raz skorzystałem z promocji dzisiaj – zjadłem burgera Jamaica w Soul Food Bus na Wale Miedzyszyńskim. Ciemna bułka, dobry kotlet, dużo dodatków. Nie był to co prawda świetny Burn Burger znany z ulicy Złotej, ale „dawał radę”. Poza tym darowanemu koniowi nie zagląda się zęby.

Najciekawsze w tej promocji jest to, że jeśli dysponujecie tanim modelem Lumii, to suma oszczędności wynikająca z korzystania z promocji może przewyższyć wartość smartfona. Tym samym Lumia 520 może stać się najszybciej zwracającym się smartfonem w historii ;). Kup telefon za 500 złotych, otrzymaj bonusy na podobną lub większą kwotę - to jest to!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA