Zjadłem darmowy obiad. Dzięki Nokii Lumia
Chyba każdy lubi dostawać prezenty. W każdym razie ja lubię i... dostaję. W Warszawie Nokia uruchomiła ciekawą akcję promocyjną, dzięki której każdy posiadacz smartfonu z serii Lumia może otrzymać upominek. Promocji jest bardzo wiele, ale większość z nich pozwoli Wam zjeść na mieście coś smacznego zupełnie za darmo.

REKLAMA



