Tech  / Lokowanie produktu

Ostatnia szansa na odebranie darmowej prenumeraty od Nexto i Spider's Web

Po raz kolejny oddajemy naszym Czytelnikom możliwość skorzystania z darmowej prenumeraty czasopism na platformie dystrybucji Nexto. Jak zwykle, poza 14 dniami korzystania ze zbiorów, umożliwiamy skorzystanie z 40-procentowego rabatu, obejmującego pierwszy miesiąc korzystania z usługi. Tym razem wybraliśmy czasopisma specjalistyczne oraz prasę traktującą o historii, psychologii, matematyce, zarządzaniu czy nawet budownictwie i aranżacji wnętrz.

Co wystarczy zrobić, aby skorzystać z bezpłatnej prenumeraty?

Prenumerata Nexto działa na dokładnie tej samej zasadzie, co tradycyjna forma subskrybowania prasy. Zamiast fizycznych dzienników, tygodników, miesięczników czy magazynów, dostajecie ich cyfrowe kopie, w formacie PDF, EPUB lub MOBI, w zależności od ich dostępności. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście korzystali z cyfrowych wydań również z poziomu przeglądarki internetowej, a także urządzeń mobilnych, w tym tabletów i smarfonów z systemami Android lub iOS oraz czytników ebooków.

nexto-aplikacje

Aby skorzystać z prenumeraty, wymagane jest posiadanie konta w serwisie Nexto, wraz z podpiętą do niego kartą płatniczą. Większość z Czytelników chcących skorzystać z oferty ma ten proces już za sobą, całą resztę przenoszę z kolei do odpowiedniego pola rejestracji. Po wykonaniu tych czynności, wystarczy wybrać interesującą Was prasę, określić sposób abonamentu i cieszyć się z prenumeraty czasopism, czytanych za pomocą dedykowanych, mobilnych aplikacji bądź z poziomu stacjonarnego komputera. Skorzystać z prenumeraty Nexto warto z przynajmniej kilku powodów. Nie licząc wygody związanej z natychmiastowym otrzymaniem własnych egzemplarzy interesującej Was prasy, subskrypcja Nexto to również oszczędności wynikające z cyfrowego formatu. Płacicie mniej, niż w przypadku tradycyjnej prenumeraty, natomiast dostajecie więcej, w tej samej cenie.

Promocja i rabat dla Czytelników Spider’s Web

Wszyscy, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszych kodów promocyjnych, otrzymają 14 dni darmowej subskrypcji interesującej Was prasy. To dwukrotnie dłużej, niż standardowa, promocyjna oferta serwisu Nexto. Co więcej, po upłynięciu tego okresu otrzymacie 40-procentową zniżkę na pierwszy miesiąc interesującej Was prenumeraty. Uwaga - jeśli już wcześniej wykorzystaliście swój 7-dniowy okres testowy na dany tytuł, to będziecie mogli od razu skorzystać z 40-procentowej zniżki na pierwszy miesiąc.

Przypominamy, że podczas rejestracji konieczne jest podanie danych Waszej karty płatniczej, czy to karta kredytowa, debetowa bądź typu pre-paid. To konieczne rozwiązanie, ponieważ po upłynięciu promocyjnego okresu, z Waszego konta zostanie pobrana opłata za dalszą prenumeratę wybranego tytułu prasowego. Czytając wcześniejsze komentarze naszych Czytelników, chcę uspokoić oraz przypomnieć, że w każdym momencie możecie zrezygnować z usługi bądź zmienić ustawienia konta, jeszcze w czasie korzystania z 14-dniowej promocji. Jeśli nawet to Was nie przekonuje i nie chcecie, aby ktokolwiek posiadał dane o Waszej karcie, zawsze pozostaje Wam możliwość używania kart przedpłacanych.

Odbierz darmową prenumeratę magazynów

Tym razem coś dla siebie znajdą czytelnicy wymagający, o jasno zarysowanych zainteresowaniach oraz pasjach. W tym tygodniu umożliwiamy Wam skorzystanie z bezpłatnej prenumeraty tytułów takich jak Charaktery, Poradnik Gazety Prawnej, W Sieci Historii, Personel i Zarządzanie, Matematyka oraz innych.

Przy każdym promowanym przez nas tytule prasowym znajdziecie promocyjny kod. Możecie go wykorzystać na dwa odmienne sposoby:

1. Będąc zalogowanym na platformie Nexto, wejdźcie w zakładkę „Wpisz Kod”, po czym skopiujcie i wklejcie tam rząd znaków przyporządkowany do interesującego Was tytułu, następnie postępujcie zgodnie z dalszymi instrukcjami.

2. Skorzystajcie z naszych linków, które zostały stworzone z myślą o prostym i błyskawicznym rozpoczęciu korzystania z darmowej prenumeraty.

Personel i Zarządzanie

Odbierz darmową prenumeratę Personel i Zarządzanie

Kod promocyjny: swpcsp5s2ma7

Cena: 49,90 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Poligrafika.pl

Odbierz darmową prenumeratę Poligrafika.pl

poligrafika

Kod promocyjny: swpcsp54cebg

Cena: 4,92 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Poradnik Gazety Prawnej

Odbierz darmową prenumeratę Poradnik Gazety Prawnej

poradnik gazety prawnej

Kod promocyjny: swpcsp55ak4u

Cena: 66,50 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Skarpa Warszawska

Odbierz darmową prenumeratę Skarpa Warszawska

skarpa warszawska

Kod promocyjny: swpcsp526r23

Cena: 4,49 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF, EPUB, MOBI ze znakiem wodnym

Miesięcznik poświęcony historii i kulturze Warszawy. Pismo zaczęło ukazywać się 21 października 1945 roku, ostatni numer wydano z datą 22 września 1946 roku. Od siódmego numeru nosiło podtytuł „pismo poświęcone odbudowie stolicy – miasta i człowieka”.
Odwołanie się do wyrzeźbionej wodami Wisły skarpy, geologicznego wyniesienia, nadało pismu pewną symbolikę, skojarzenie z obrazem i znakiem stolicy. Więcej informacji na temat tego tytułu prasowego znajdziesz tutaj.

W Sieci Historii

Odbierz darmową prenumeratę W Sieci Historii

w sieci historii

Kod promocyjny: swpcsp5suhas

Cena: 4,17 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Charaktery

Odbierz darmową prenumeratę Charaktery

charaktery

Kod promocyjny: swpcsp5d7ts7

Cena: 10,90 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Miesięcznik „Charaktery” to pierwszy w Polsce ogólnopolski magazyn psychologiczny. Pismo wydawane jest od 1997 roku. To jedyny popularnonaukowy miesięcznik poświęcony psychologii, który popularyzuje wiedzę psychologiczną w sposób zrozumiały dla przeciętnego człowieka. W "Charakterach" publikowane są artykuły pisane przez wybitnych polskich i zagranicznych autorów, ekspertów w swojej dziedzinie. Więcej informacji na temat tego tytułu prasowego znajdziesz tutaj.

Matematyka

Odbierz darmową prenumeratę Matematyka

matematyka

Cena: 10,00 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Czasopismo dla nauczycieli matematyki na wszystkich poziomach nauczania, w różnych typach szkół. Zamieszcza artykuły z różnych dziedzin matematyki, które pozwalają na podnoszenie umiejętności zawodowych nauczycieli oraz pomoc w bieżącej pracy z uczniami. Więcej informacji na temat tego tytułu prasowego znajdziesz tutaj.

Murator

Odbierz darmową prenumeratę  Murator

murator

Kod promocyjny: swpcsp5swuur

Cena: 4,12 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst