REKLAMA

Klasyczna sesja pin-up z modelkami ubranymi w… mleko

Dobrze zrealizowana sesja w stylu pin-up jest zawsze miła dla oka. A co powiecie na pin-up’ową sesję, w której modelki ubrane są… w mleko? Taki projekt stworzył Jaroslav Wieczorkiewicz, Polak mieszkający w Londynie.

17.10.2013 10.15
Klasyczna sesja pin-up z modelkami ubranymi w… mleko
REKLAMA

Projekt miał na celu stworzenie kalendarza inspirowanego popularnymi w latach ’40 i ’50 wydawnictwami w stylu pin-up. Tyle tylko, że zamiast ubrań z tkanin modelki noszą sukienki z mleka. Mleka zamrożonego przez użycie lamp studyjnych i super krótkich czasów migawki.

REKLAMA

Na jedno zdjęcie składają się setki warstw, przedstawiających różne fazy rozprysku mleka. W efekcie ich idealnego połączenia mamy wrażenie, że sukienki wykonane są z tego płynu. Mimo składania setek kadrów, mleko nie jest dziełem grafika. Podczas sesji zdjęciowej każde zdjęcie było wykonane poprzez odpowiednie wylanie prawdziwego mleka na prawdziwą modelkę.

pin-up z mleka 0

Fotografie są dopieszczone w każdym detalu. Widać tu fenomenalny warsztat polskiego fotografa. Do zdjęć wykorzystane zostały dwie lampy  studyjne Einstein E640, tona akcesoriów typu softbox/parasolka, a zdjęcia zostały uwiecznione na Nikonie D800 z obiektywem 50 mm f/1.4.

Kalendarz na 2014 rok można będzie zamówić już w listopadzie, na stronie autora.

pin-up z mleka 1
pin-up z mleka 2
pin-up z mleka 3
pin-up z mleka 4
pin-up z mleka 5
pin-up z mleka 6
REKLAMA
pin-up z mleka 7

Autorem zdjęć w tekście jest Jaroslav Wieczorkiewicz

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA