REKLAMA

iPad Air od jutra dostępny u polskich operatorów

Już niedługo w ofercie dwóch polskich sieci komórkowych, Orange i T-Mobile, pojawi się najnowszy tablet Apple – iPad Air. Urządzenie pojawi się w ofertach w dzień światowej premiery, czyli 1 listopada, już jutro.

31.10.2013 14.48
iPad Air od jutra dostępny u polskich operatorów
REKLAMA

W ofercie Orange iPad Air pojawi się w wersjach 16, 32 oraz 64 GB w taryfach Orange Free dla klientów indywidualnych oraz Business Everywhere dla firm. Od jutra sprzęt będzie można zamówić za pomocą strony internetowej, zaś od soboty będzie można do kupić w wybranych salonach Orange.

REKLAMA

Z kolei w T-Mobile tablet będzie dostępny w dwóch wersjach pojemnościowych – 16 i 64 GB. Nabyć go będą mogły osoby, które zdecydują się na przedłużenie lub zawarcie umowy na ofertę Blueconnect z tabletem kosztującą od 89 do 199 złotych.

REKLAMA

O specyfikacji iPada Air i naszych opinii na jego temat nie będziemy ponownie wspominać, gdyż już wiele razy poruszaliśmy ten temat. Osoby, które chcą się zapoznać z wcześniejszymi wpisami na jego temat zapraszam tutaj. Warto zwrócić jednak uwagę na jedną rzecz. Co prawda iPad Air trafił do oferty polskich operatorów już teraz, ale osoby chętne na kupno drugiej generacji iPada Mini będą musiały jeszcze poczekać.

Ile? Konkretnie nie wiadomo, ale operatorzy zapewniają, że czas ten nie będzie długi. Tak samo sytuacja wygląda z iPadami Air 128 GB w ofertach obu firm oraz ich wersją o pojemności 32 GB w przypadku T-Mobile. Obaj operatorzy zapewniają, że w ich ofercie niebawem będzie dostępne całe portfolio nowych tabletów Apple.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA