Niezbędnik dla Windows Phone: z aplikacją Gazeta.pl Live nie przegapisz żadnej ważnej wiadomości

Lokowanie produktu

Żyjemy w ciągłym biegu. Jesteśmy uzależnieni od informacji i często boimy się, że coś przeoczymy. Nerwowe sprawdzanie Facebooka, Twittera i serwisów informacyjnych? Na tym złapał się chyba każdy z nas. Dzięki aplikacji Gazeta.pl Live, trzymanie ręki na pulsie staje się zdecydowanie łatwiejsze.

31.10.2013 20.59
Niezbędnik dla Windows Phone: z aplikacją Gazeta.pl Live nie przegapisz żadnej ważnej wiadomości

Program Gazeta.pl Live zagościł właśnie w Sklepie Windows Phone. Aplikacja ta jest bezdyskusyjnym niezbędnikiem dla wszystkich osób, które chcą i lubią być na bieżąco.

Po uruchomieniu programu jesteśmy w karcie Live. To strumień najnowszych wiadomości z Polski i ze świata. Odświeża się on automatycznie, dzięki czemu nie przeoczymy żadnych, ważnych informacji. Kolejne boczne ekrany to również tablice pełne wiadomości. Pierwsza po lewej prezentuje najważniejsze wydarzenia z całego świata. To dobra lektura dla osób, które rzadziej zaglądają do aplikacji.

Dalej znajduje się spersonalizowana karta z wiadomościami regionalnymi. Możemy wybrać jedno spośród dwudziestu polskich miast. Dzięki temu aplikacja będzie wyświetlała wiadomości z naszego regionu. To doskonały sposób na monitorowanie tego co dzieje się w naszej okolicy. Na następnym ekranie prezentowane są wszystkie wiadomości sportowe. Fani piłki nożnej, wyścigów samochodowych, lekkiej atletyki, sportów zimowych… Oni wszyscy będą zadowoleni z tej funkcji programu Gazeta.pl Live.

Na ostatnim ekranie mamy dostęp do kategorii tematycznych. Biznes, Technologie, Kultura, Motoryzacja, to tylko część działów serwisu Gazeta.pl, które możemy mieć pod ręką i zawsze w kieszeni.

Niewątpliwie najciekawszą funkcją aplikacji Gazeta.pl Live jest możliwość uruchomienia powiadomień, które będą się pojawiały na ekranie telefonu. Dzięki temu redaktorzy serwisu będą mogli informować nas o bardzo ważnych wydarzeniach. Taki komunikat przekieruje nas do programu i wyświetli nam wybraną informację.

Wpis przygotowany we współpracy z firmą Nokia, partnerem Spider’s Web.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze