Brazylijski Mundial nie w Ultra HD, a w 4K! To już pewne
Nasza kadra piłkarska ma już tylko matematyczne szanse na udział w przyszłorocznym Mundialu. Latem 2014 będziemy emocjonować się piłkarskimi zmaganiami w Brazylii pewnie bez udziału reprezentacji Polski. Przy okazji wiemy już, że będzie on transmitowany w 4K. To może być ostateczna batalia o nazwę ultrawysokiej rozdzielczości - Ultra HD kontra 4K.

REKLAMA

