Tech  / Relacja

IFA 2013: Konferencja Sony - live blog Spider's Web

Spiders's Web wysłała do Berlina na tegoroczne targi IFA liczną grupę blogerów. Na miejscu jest już Piotr, który weźmie udział dzisiaj w konferencji Sony.

Sony w ostatnim czasie nie próżnowało i intensywnie zaznaczało swoją obecność na rynku mobilnym. Oprócz smartfonów i tabletu z rodziny Xperia Z Japończycy opracowali również mobilne obiektywy, które rozwijają funkcje fotograficzne smartfonów. Bez wątpienia firma trzyma jeszcze jednego asa w rękawie i będzie nim zapewne nowy smartfon, którego wideo zapowiedź trafiła kilka dni temu do sieci.

Jestem przekonany, że smartfon to nie wszystko i Sony pokaże nam jeszcze kilka innych nowości. Przedstawiciele formy mówią o nowych pomysłach, ideach i produktach. Trzymam ich za słowo!

Startujemy o 16:15

O tej godzinie wystartuje stream na żywo. Zapraszamy Was do wspólnego oglądania i komentowania.

PS. Do Piotra Grabca już niebawem dołączą kolejni blogerzy Spider's Web. Maciej Gajewski będzie uczestniczył w dzisiejszej konferencji Samsunga. Do Berlina poleciał też Szymon Radzewicz, który będzie obecny na pokazach Panasonica. Jutro na posterunku stawi się również Damian Jaroszewski, który przede wszystkim sprawdzi nowości od LG. Poza wymienionymi wyżej producentami chłopaki oczywiście odwiedzą też inne stoiska i przygotują dla Czytelników Spider's Web gorące relacje.

Zostańcie z nami, bo będzie się działo!

Stream na żywo

Wideo na żywo będzie dostępne tutaj lub tutaj.
przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst