Czytacie Forbes, Bloomberg Businessweek Polska, CIO Magazyn Dyrektorów IT, Press lub Sukces? To czytajcie za darmo

Lokowanie produktu

Razem z firmą Nexto przygotowaliśmy dla Was kolejną paczkę promocyjnych kodów na darmową, 14-dniową prenumeratę i 40-procentowy rabat na pierwszy miesiąc. Dzisiaj proponujemy czasopisma z kategorii "biznesowe, branżowe, gospodarka" oraz "kobiece, lifestyle, kultura". Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

26.09.2013 21.33
Czytacie Forbes, Bloomberg Businessweek Polska, CIO Magazyn Dyrektorów IT, Press lub Sukces? To czytajcie za darmo

Jak to działa?

Prenumerata Nexto to nic innego, jak prenumerata wybranych gazet i czasopism, tylko że w wersji cyfrowej. Wystarczy, że użytkownik założy konto, podepnie kartę płatniczą i wybierze tytuły, które cyklicznie mają się pojawiać na jego koncie. I to tyle. Warto jeszcze zdecydować się na konkretny sposób czytania. Każdy może przeglądać gazety zarówno poprzez aplikację na komputerze, czytnik w formie webowej, aplikacje na systemy operacyjne Android oraz iOS, a także na czytnikach ebooków, np. Amazon Kindle z automatyczną wysyłką na urządzenie. Proste, łatwe i przyjemne.

nexto-aplikacje

Jednak Nexto to nie tylko wygoda. To także korzyści czysto majątkowe, ponieważ gazety w formie cyfrowej są tańsze niż ich papierowe odpowiedniki. Różnica czasami jest aż tak duża, że w cenie jednej, tradycyjnej gazety, możemy kupić kilka numerów w Nexto.

Promocja i rabat dla Czytelników Spider’s Web!

Każdy z Czytelników Spider’s Web, który skorzysta z jednego z kodów opublikowanych w tym wpisie, będzie mógł odebrać darmowe 14 dni prenumeraty – czyli dwukrotnie więcej, niż w przypadku rejestracji bezpośrednio na stronie Nexto. To jednak nie wszystko – po upłynięciu tych dwóch tygodni użytkownik otrzyma zniżkę w wysokości 40% na pierwszy miesiąc wybranej prenumeraty. Uwaga: jeśli ktoś z Was już wcześniej wykorzystał swój 7-dniowy okres testowy na dany tytuł, to będzie mógł od razu skorzystać z tej 40% zniżki na pierwszy miesiąc.

W momencie zapisania się na wybraną prenumeratę konieczne jest podanie danych swojej karty płatniczej, która pozwala na realizację transakcji internetowych. Może być to karta kredytowa, prepaid lub wybrane karty debetowe – np. taka, którą dokonujecie zakupów w sklepach z aplikacjami. Podanie danych jest konieczne, gdyż po upłynięciu okresu testowego pobrana zostanie pierwsza opłata. Oczywiście przy wcześniejszej rezygnacji pieniądze nie zostaną pobrane z konta.

Pamiętajcie, że nie ma powodu, aby obawiać się tego typu płatności. Na tej samej zasadzie działają sklepy z aplikacjami, np. Google Play czy też serwisy ze streamingiem muzyki, np. Spotify. Jeśli jednak i to was nie przekonuje, to zawsze pozostają karty przedpłacane.

Odbierz darmową prenumeratę magazynów

Tym razem proponujemy Wam tygodniki polityczno-społeczne. Nasza promocja dotyczy 14-dniowej, darmowej prenumeraty, a to oznacza, że aż dwa numery każdego tygodnika możecie mieć zupełnie za darmo. Kody są ważne przez tydzień od daty publikacji tego wpisu, czyli do środy 2 października 2013 roku.

Przy każdy tytule znajduje się kod. Możecie go zrealizować na dwa sposoby:

1. Możecie wejść na specjalną stronę „Wpisz Kod”, na której – po wcześniejszym zarejestrowaniu lub zalogowaniu – wpiszecie kod, a następnie przejdziecie kolejne kroki

2. Klikając w specjalnie przygotowane linki z kodami w serwisie Spider’s Web

Forbes

forbes

Kliknij kod i czytaj przez 14 dni za darmo: swpcsp4qqt7c

Cena: 9 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Miesięcznik FORBES został uznany za Magazyn Roku wg Media i Marketing Polska. FORBES na polskim rynku istnieje od 2004 roku.

To prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej, znany na świecie przede wszystkim z rankingów, począwszy od najbogatszych ludzi świata po najlepiej zarabiające gwiazdy. Autorzy Forbesa to światowe autorytety biznesu. To również autorzy dogłębnych i syntetycznych materiałów obejmujących zarówno trendy, jak i konkretne rozwiązania mikroekonomiczne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wnikliwy reportaż na temat biznesu, rzucający wyzwanie obiegowym poglądom.

Forbes jest obowiązkową lekturą każdego skutecznego menedżera. Skierowany jest do osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu. Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Bloomberg Businessweek Polska

Bloomberg Businessweek Polska

Kliknij kod i czytaj przez 14 dni za darmo: swpcsp4hg8j4

Cena: 6,90 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Bloomberg Businessweek Polska – tygodnik ekonomiczny tworzony przez dziennikarzy z ekonomicznego newsroomu „Rzeczpospolitej” i „Parkietu”. Magazyn jest doskonałym źródłem cennych informacji.

Bloomberg Businessweek Polska przeznaczony jest dla przedsiębiorców ceniących sobie fachowe analizy i opiniotwórcze komentarze. Dostarczamy dane, niezbędne w podejmowaniu kluczowych decyzji finansowych. Zamieszczamy sylwetki przedsiębiorców, analizy rynku, opisy działalności biznesowej i zjawisk gospodarczych. Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

CIO Magazyn Dyrektorów IT

CIO Magazyn Dyrektorów IT

Kliknij kod i czytaj przez 14 dni za darmo: swpcsp4dgqjh

Cena: 19,90 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

CIO Magazyn Dyrektorów IT jest jedynym magazynem w Polsce, który pisząc o problematyce IT, koncentruje się na jej aspektach biznesowych. To profesjonalne pismo adresowane do członków zarządu odpowiedzialnych za strategię informatyczną, dyrektorów działów IT zarządzających obszarem informatyki nie tylko w firmach, ale i w administracji państwowej. CIO pokazuje najlepsze doświadczenia w budowaniu i kierowaniu zespołem IT oraz z dziedziny zastosowania technologii IT. Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Polska Zbrojna

Polska Zbrojna

Kliknij kod i czytaj przez 14 dni za darmo: swpcsp4e2amj

Cena: 4,00 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Miesięcznik wojskowych opinii, skierowany do kadry Wojska Polskiego oraz pasjonatów militariów, historii wojskowości. Podejmuje problemy polskiej armii, modernizacji technicznej, światowego bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Press

Press

Kliknij kod i czytaj przez 14 dni za darmo: swpcsp4bkaa6

Cena: 8,25 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

"Press" - miesięcznik skierowany jest do dziennikarzy, szefów marketingu, pracowników public relations, agencji reklamowych, media planerów oraz wszystkich współpracujących i zainteresowanych mediami. Od ponad 10 lat prezentuje wydarzenia i media w Polsce oraz zagranicą, materiały warsztatowe dla dziennikarzy, najciekawsze działania reklamowe, przykłady i możliwości działań PR. Co kwartał numer wzbogacamy specjalnym raportem w formie dodatku. Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Sukces

Sukces

Kliknij kod i czytaj przez 14 dni za darmo: swpcsp4eaymu

Cena: 5,50 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: Pozycja dostępna w formacie on-line oraz na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Sukces to magazyn społeczno – kulturalny, multitematyczny, opisujący i kreujący trendy modowe, społeczne i kulturalne. Sukces przedstawia życie i dokonania znanych osób w sposób stonowany, nie plotkarski. Koncentruje się na ludziach, prezentując sylwetki gwiazd i twórców w szerokim aspekcie ich dokonań. Bogato ilustrowany autorskimi, kreatywnymi i tematycznymi sesjami fotograficznymi. Przeznaczony dla wszystkich którzy są otwarci, cenią jakość i dobry styl. Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

M jak mama

M jak mama

Kliknij kod i czytaj przez 14 dni za darmo: swpcsp4mb8gk

Cena: 1,60 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Pismo jest adresowane do kobiet w ciąży i w pierwszych miesiącach po porodzie oraz tych, które starają się o dziecko. Zawiera porady z dziedziny zdrowia, urody, psychologii, jak również reportaże, portrety znanych mam, sondy, wywiady. Prezentuje produkty, które mają poprawić komfort życia ciężarnej: od kosmetycznych i odzieżowych po wyposażenie wnętrz. Odpowiada na pytania czytelniczek, ale również daje im możliwość wypowiedzenia się - na łamach pisma i na forum dyskusyjnym w internecie.

Nad zawartością merytoryczną pisma czuwa rada programowa złożona z wybitnych specjalistów: ginekologów, endokrynologów, psychologów, neonatologów, dietetyków, położnych itd. Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Na dzisiaj to już koniec, ale w przyszłym tygodniu przygotujemy dla Was ostatnią, piątą porcję darmowych czasopism.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu