REKLAMA

W sobotę odbędzie się turniej w Battlefield 4! Też możesz go obejrzeć

Premiera Battlefielda 4 zbliża się więlkimi krokami.  Świadczą o tym chociażby coraz szerzej zakrojone działania promocyjne prowadzone przez Electronic Arts. Firma ta postanowiła dać polskim graczom szansę zaznajomienia się z ich najnowszym, flagowym tytułem już w najbliższą sobotę.

12.09.2013 16.59
battlefield 4
REKLAMA

Niestety jak na razie w ten tytuł nie będzie mógł zagrać każdy. Electronic Arts wytypowało 40 graczy, którzy w nowym Battlefield będą walczyć między sobą. Mapą, na której będą rozgrywane zawody, ma być Sztorm na Paracelach. Gwoli przypomnienia, mogliśmy już ją zobaczyć w trakcie tegorocznych targów Gamescom w Kolonii. Znacznie ograniczona liczba graczy nie oznacza jednak, że dla pozostałych osób impreza nie będzie interesująca.

REKLAMA

Wszystko dlatego, że polski oddział Electronic Arts przeprowadzi transmisję na żywo z tego wydarzenia w serwisie Twitch.tv. Odbędzie się ona w sobotę w godzinach 17.00-21.00. Warto ją zobaczyć nie tylko z powodu samego Battlefielda 4, ale też sposobu realizacji wydarzenia. Mecz ten będzie komentowany po polsku i jest to doskonała okazja do zapoznania się z e-sportem dla osób, które do tej pory nie były zainteresowane taką formą rozrywki.

battlefield4
REKLAMA

Partnerem całej akcji są firmy AMD oraz LG. Dzięki nim rozgrywka odbędzie się na komputerach wyposażonych w procesory FX, karty graficzne AMD Radeon oraz monitory LG 29EA93. Gwoli przypomnienia chcę dodać, że Battlefield 4 pojawi się w sklepach 31 października w wersji na komputery osobiste oraz konsole Xbox 360 i Playstation 3. Z kolei w listopadzie będzie możliwe nabycie wersji gry przeznaczonej na konsole nowej generacji. Jeśli ktoś zamierza wymieniać komputer na nowy, być może nie będzie musiał kupić Battlefielda 4 – trafi on do programu AMD "Nie spoczywaj na laurach", przez co będzie dodawany do kart graficznych Radeon. Dodatkowo przed premierą gry zostaną uruchomione beta testy gry, możemy się ich spodziewać pod koniec września

Oczywiście na Spider’s Web przeczytacie relację z tego wydarzenia oraz pierwsze opinie dotyczące nowego Battlefielda. Możecie się ich spodziewać już w poniedziałek rano, prawdopodobnie rozpoczną naszą tygodniową ramówkę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA