REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nadchodzi czas studenckich promocji. Zaczęło UPC

Jesteś studentem? To jeśli nie czeka na Ciebie sesja poprawkowa masz jeszcze ponad miesiąc wakacji. Jednak już teraz operatorzy zabiegają o Twoją atencję. Na uczniów innych szkół też przygotowano promocje.

20.08.2013
16:43
Nadchodzi czas studenckich promocji. Zaczęło UPC
REKLAMA

UPC właśnie ruszyło z nową akcją promocyjną skierowaną przede wszystkim do studentów. Z atrakcyjnej oferty skorzystać będą mogli także inni nowi klienci operatora. Największy operator kablowy na rynku kusi umową na internet trwającą zaledwie 9 miesięcy (do czerwca 2014) lub dłuższą na 21 miesięcy. Ta druga opcja jest o tyle ciekawa, że w czasie wakacji 2014 (lipiec-wrzesień) użytkownik jest zwolniony z opłat.

REKLAMA

W promocji najtańszy abonament to 39 złotych miesięcznie w przypadku dłuższej umowy i internetu o prędkości 10 Mb/s. Natomiast najdroższy abonament wynosi 95 złotych miesięcznie i umożliwia cieszenie się internetem o prędkości 250 Mb/s przez 9 miesięcy.

Oferta UPC jest mądrze skonstruowana i trafia w aktualne potrzeby tej konkretnej grupy docelowej. Studenci wynajmując mieszkanie zapewne chętnie rozważą taką promocję o ile będzie ona dostępna w ich nowym miejscu zamieszkania.

UPC_INTERNET

To jednak nie jedyna promocja przygotowana dla osób uczących się. Wysypu studenckich ofert możemy spodziewać się we wrześniu, na razie obok wakacyjnych kampanii promocyjnych, część operatorów delikatnie przypomina o zbliżającym się roku szkolnym.

I tak Plus na swoich stronach promuje 11% rabat na podręczniki w serwisie Merlin.pl. Oferta ta skierowana jest dla użytkowników usługi Plus na kartę i posiada liczne obwarowania.

O szkole i studentach nie zapomina Apple. Jednak firma z Cupertino zapomina o Polakach. Producent przez cały rok oferuje uczniom i studentom zakup urządzeń na preferencyjnych warunkach. Przez wiele lat było to 10% rabatu, obecnie jest zaledwie 6%. Jednak w okresie wakacyjnym w wielu krajach oferta dla osób uczących się jest jeszcze ciekawsza. W Stanach Zjednoczonych do zakupu Maka oprócz upustu można otrzymać 100$ do wydania w Mac App Store, w krajach Europy zachodniej jest to równowartość 80 euro. Niestety mimo, że w Polsce dostępny jest sklep online producenta to Apple nie przygotowało dla nas żadnej oferty specjalnej.

W marketach trwa szaleństwo na artykuły szkolne. Także w komputerowym i operatorskim biznesie jest to ważny okres. W najbliższych tygodniach możemy spodziewać się kilku ciekawych promocji na usługi internetowe. Zainteresowane powinny być przede wszystkim osoby szukające krótkich umów.

REKLAMA

I tylko szkoda, że wakacyjny czas tak szybko przemija…

Zdjęcie Educational theme: portrait of a teacher giving a lecture. pochodzi z serwisu Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA