REKLAMA

Nowa strona Allegro przypomina o kończących się wakacjach

Nowa strona główna największego serwisu aukcyjnego w Polsce spotkała się z bardzo chłodnym przyjęciem przez użytkowników. Nic dziwnego, że Allegro próbuje różnych sposobów, aby zaciekawić klientów aktualną ofertą.

20.08.2013 18.38
Nowa strona Allegro przypomina o kończących się wakacjach
REKLAMA
REKLAMA

Dni urlopów i wakacji są już policzone. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. To zawsze wiąże się ze sporymi emocjami wśród uczniów oraz rodziców. Szczególnie u tych, które pierwszy raz posyłają swoje pociechy do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Z pomocą zagubionym, rodzicom przyjdzie nowa strona Allegro.

Szkola.Allegro.pl to wydzielona część serwisu Allegro, w której promowane są aukcje, mogące zaciekawić uczniów oraz rodziców. Hasło przewodnie nowej witryny głosi: “Szkoła wymaga, Allegro pomaga”.

Menu strony zostało podzielone na kilka kategorii: klasy 1-3, klasy 4-6, gimnazjum, podręczniki, marki, moda i poradniki.

szkoła allegro pl

W zależności od wybranej grupy znajdziemy inne przybory szkolne. To całkiem sprytny podział. Wiadomo przecież, że gimnazjalista szuka raczej innego plecaka niż mały skrzat idący do pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Poza tornistrami, plecakami i piórnikami wraz z pełnym wyposażeniem znajdziemy również elektroniczne pomoce naukowe. Nie zabrakło tabletów, czytników e-booków oraz laptopów.

Allegro pamięta też o tym, że sport to zdrowie. Dzięki odpowiednim kategoriom na stronie Szkoła.Allegro.pl zapatrzymy się nie tylko w ubranie godne modnego ucznia, ale również stój do WF-u.

REKLAMA

Bardzo bogata jest też zawartość działu z podręcznikami. To one będą zapewne jedną z najczęściej wybieranych przez klientów kategorii. Allegro stara się tutaj aktywnie reklamować e-podręczniki, ale szczerze wątpię, żeby ta grupa cieszyła się znaczącą popularnością.

Niemniej jednak pozytywnie oceniam wykonanie strony Szkola.Alegro.pl. Serwis ten może się okazać zbawieniem dla zagubionych rodziców lub zapominalskich uczniów. Dobry ruch.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA