REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Znamy nieoficjalną cenę Nokii Lumia 1020 w Polsce. Jest drogo

Nokia Lumia 1020 właśnie trafia na polski rynek w nieoficjalnej dystrybucji. Znamy już jej cenę. Możemy zobaczyć też jej reklamę. Jest to dobra informacja dla osób, które szukają smartfonu z funkcją doskonałego aparatu. Albo nawet aparatu cyfrowego z funkcją smartfonu.

09.08.2013
13:30
Znamy nieoficjalną cenę Nokii Lumia 1020 w Polsce. Jest drogo
REKLAMA

Flagowy telefon Nokii doczekał się swojego spotu reklamowego, w którym możemy zobaczyć, jak światło zamienia się w znajdujące się na ekranie telefonu zdjęcie. Spot prezentuje się świetnie, widać, że Nokia zainwestowała w niego dużo pieniędzy. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, gdyż flagowy smartfon Nokii jest urządzeniem drogim, by nie powiedzieć bardzo drogim. Jest jednak za co płacić.

REKLAMA

W katalogu sklepu komputerowego Komputronik pojawiła się Nokia Lumia 1020 w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i białym. Co prawda obie wersje urządzenia mają obecnie status „tymczasowo niedostępny”, ale niebawem powinny  trafić do sklepów. Świadczy o tym fakt, że podana została nieoficjalna cena telefonu, która wynosi 2949 złotych. Jednak, jak udało nam się dowiedzieć, oficjalna data premiery oraz cena nie są jeszcze znane.

Gwoli przypomnienia dodajmy, że Nokia Lumia 1020 to smartfon z najlepszym aparatem fotograficznym. Został on wyposażony w matrycę o rozdzielczości 41 Megapikseli oraz system optycznej stabilizacji obrazu. Oprócz tego urządzenie ma 4,5-calowy ekran AMOLED, pokryty szkłem Corning Gorilla Glass 3, ksenonową lampę błyskową, moduł LTE oraz specjalną nakładkę na telefon. Ta ostatnia pozwala na łatwe wykonywanie zdjęć, zawiera również dodatkowy akumulator.

REKLAMA

Więcej informacji na temat Nokii Lumia 1020 możecie znaleźć pod tym adresem.

Współpraca: Przemysław Pająk

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA