REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Konferencja Sony na Gamescom 2013 - poznamy datę premiery PlayStation 4 - live blog Spider’s Web

Targi Gamescom to ostatnia okazja do starcia między konsolami nadchodzącej generacji. Microsoft wyłożył już wszystkie karty na stół, w efektowny sposób starając się pozyskać serca europejskich graczy. O 19:00 rozpoczyna się konferencja Sony, podczas której japoński gigant poda do publicznej wiadomości, kiedy będzie miała miejsce premiera PlayStation 4. Czego jeszcze możemy się spodziewać?

20.08.2013
18:55
Konferencja Sony na Gamescom 2013 – poznamy datę premiery PlayStation 4 – live blog Spider’s Web
REKLAMA
REKLAMA

Microsoft postawił na gry. Poszerzył swój katalog ekskluzywnych pozycji, w dodatku zdobył się na zupełnie niespodziewany oraz bardzo odważny ruch. Każdy Europejczyk, który złoży zamówienie na Xbox One, otrzyma bezpłatnie cyfrową kopię FIFA 14. Czy to wystarczy, aby zakochani w piłce gracze na Starym Kontynencie zmienili zdanie i wybrali giganta z Redmond?

gamescom 4

Wiele zależy od daty premiery PlayStation 4, którą Sony poda podczas konferencji. Wciąż głośne są plotki o zestawie PS4 oraz PS Vita, w cenie konsoli konkurenta. Najwyższy czas potwierdzić je lub zdementować. Poza tym Sony, bez wątpienia na pozycji lidera tego starcia, musi pokazać światu więcej ekskluzywnych produkcji, którymi silnie nęci graczy Microsoft.

Live blog Spider's Web

REKLAMA

Konferencja rozpocznie się o 19:00 polskiego czasu. Oglądajcie i komentujcie razem z nami wiadomości prosto z Kolonii, gdzie jest już nasz rednacz Przemek Pająk.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA