REKLAMA

Gamescom 2013 – ostatnie starcie między PlayStation 4 oraz Xbox One rozpoczyna się właśnie dzisiaj

Szykują się nam najbardziej emocjonujące europejskie targi od długiego czasu. Po wielu latach nieobecności, w niemieckie progi ponownie zawitał Microsoft ze swoją konsolą, starając się pokazać XONE z jak najlepszej strony. Wszyscy czekamy jednak na Sony, bowiem to właśnie w Kolonii poznamy oficjalną datę premiery PlayStation 4. Na miejscu jest już Przemek Pająk.

20.08.2013 09.05
Gamescom 2013 – ostatnie starcie między PlayStation 4 oraz Xbox One rozpoczyna się właśnie dzisiaj
REKLAMA
REKLAMA

Gdyby walkę o tytuł lidera konsol nadchodzącej generacji porównać do walki bokserskiej, Gamescom jest jej ostatnią rundą. Chociaż to Sony wygląda na zawodnika mogącego wygrać na punkty, Microsoft wciąż jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Zadał przy okazji kilka naprawdę solidnych ciosów, z możliwością zamiany konsoli w development-kit z prawdziwego zdarzenia na czele.

Pierwszy na ring wyszedł Microsoft, który od 11:00 pokazuje, co ma najlepszego do zaoferowania - najciekawsze informacje znajdziecie w tym wpisie, który aktualizowany będzie na bieżąco. Czego można się po nim spodziewać? Biorąc pod uwagę dominację Sony, gigantowi z Redmond potrzebna jest prawdziwa bomba, cios powalający na deski. Twórcy XONE na pewno idą w dobrym kierunku, ponieważ na niemieckich targach zamierzają skupić się na grach, nieco spychając na bok wcześniejszą linię programową, zgodnie z którą Xbox One jest nie tyle sprzętem dla graczy, co multimedialną platformą rozrywki dla całej rodziny. Ptaszki ćwierkają o nowych ekskluzywnych produkcjach, którymi gigant będzie mamił niezdecydowanych.

gamescom 4
REKLAMA

O 16:00 naszego czasu konfrontację dwóch gigantów ostudzi EA – światowej wielkości dystrybutor gier. Ciężko jednak spodziewać się tutaj rewelacji. Już teraz, podglądając stoisko Elektroników, widzę, jaki tytuł będzie odgrywać ich pierwsze skrzypce – Battlefield 4 musi zdobyć tron sieciowych strzelanin, natomiast EA nie spocznie, póki tego nie dokona.

O 19:00 będzie miała miejsce konferencja, na którą czekamy najbardziej. Mowa o Sony i ich PlayStation 4. Japoński gigant poda do publicznej wiadomości oficjalną datę premiery rozchwytywanego sprzętu, na dobre ucinając wszelkie spekulacje. Czym jeszcze zaskoczy Sony? Proponujemy zostać z nami, gdyż przygotujemy na tę okoliczność relację na żywo w formie live bloga Spider’sWeb. Zapraszamy do wspólnego śledzenia i komentowania konferencji Sony

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA