REKLAMA

To najbardziej chrześcijański telefon w całym Internecie

Muszę przyznać, że często myślę, iż w Internecie absolutnie nic mnie nie zdziwi. Jednak często muszę zrewidować swoje podejście i krzyknąć „cholera, udało im się!”. Tak samo było wczoraj, gdy na Allegro zobaczyłem idealny telefon dla inkwizytora. Niestety nie ma on specjalnej nazwy, choć takowa z całą pewnością by mu się przydała – Młot Na Czarownice, Bicz Boży, a może Miecz Aniołów? Jaka nazwa Waszym zdaniem najbardziej pasuje do tego gadżetu?

15.08.2013 08.03
To najbardziej chrześcijański telefon w całym Internecie
REKLAMA

Przedstawiony telefon to model Leady C97 i ma on niezbyt ergonomiczny kształt krzyża. W dodatku jest ozdobiony cyrkoniami. Nie jest to dizajnerskie dzieło sztuki, niemniej warto pochwalić kogoś za pomysłowość i znalezienie swojej religijnej niszy.

REKLAMA

Telefon został wyposażony we wszystko co potrzebne, a nawet jeszcze więcej. Obsługuje dwie karty sim, ma 3,2 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 640 x 480 i aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 Megapiksela. Może też służyć jako radio i odtwarzacz MP3. Parametry tego telefonu nie dorównują najnowszemu iPhone’owi, ale wynika z tego też bardzo niska cena, która wynosi 199 zł.

katol-phone1
REKLAMA

Muszę przyznać, że jestem bardzo ciekaw, czy w Polsce jest miejsce na takie wynalazki. Z jednej strony telefon w mojej opinii wygląda badziewnie, jednak ze względu na dużą popularność religii w naszym kraju może być łakomym kąskiem dla osób starszych. Podejrzewam, że na Allegro nie zrobi on zbyt dużej kariery, co innego, gdyby był sprzedawany przez katolickiego operatora w rodzinie. Oczywiście nie jako jedyny telefon. W końcu nie każdy musi lubić cyrkonie.

Źródło: Allegro

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA