REKLAMA

TechCrunch, a przy okazji także Spider's Web, promują polskie startupy

Spider’s Web jest największym niezależnym blogiem technicznym w Polsce, ale mimo to w skali światowej jest malutki. Nie może się w żaden sposób równać z takimi globalnymi gigantami jak The Verge, Engadget czy TechCrunch. Redaktorzy tego ostatniego serwisu niebawem będą gościć w Polsce i to na spotkaniu, które sami zorganizują.

04.07.2013 20.21
TechCrunch, a przy okazji także Spider’s Web, promują polskie startupy
REKLAMA

Spotkanie to nosi nazwę TechCrunch Meetup Warsaw i odbędzie się 11 lipca 2013 na ulicy Bohomolca 15 w Warszawie. Podczas spotkania wystąpi John Biggs, redaktor serwisu TechCrunch z Nowego Jorku. Po nim na scenie pojawi się 10-15 twórców wyselekcjonowanych polskich startupów, z których każdy do dyspozycji będzie miał 2 minuty na krótką prezentację swojego pomysłu. Ci, którzy przedstawią swój pomysł najlepiej otrzymają nagrodę w postaci stolika reklamowego podczas konferencji TechCrunch Disrupt w Berlinie.

REKLAMA

REKLAMA

Inicjatywa ta została zaaranżowana przez TechCrunch i mBank, z kolei za miejsce spotkania odpowiada Reaktor oraz Aula Polska . Zapisy prowadzone są na stronie wydarzenia, a RSVP na tej witrynie. Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu (liczba miejsc jest bardzo ograniczona) będą mogły uczestniczyć w streamingu na żywo. Sponsorami wydarzenia są mBank  i hub:raum. Z chęcią wezmę udział w tym wydarzeniu jako przedstawiciel Spider’s Web. Nasz portal obejmie też spotkanie patronatem medialnym. Jeszcze 11 lipca znajdziecie tu z relację z tego wydarzenia.

Warto pamiętać, że możliwość zaprezentowania się na wydarzeniu organizowanym przez tak znany portal jak TechCrunch to ogromna szansa dla młodych startuperów. My również chcemy pomóc im tę szansę wykorzystać, publikując materiały dotyczące stworzonych przez nich projektów. Mamy nadzieję, że nie tylko zwycięzca, ale też inni uczestnicy spotkania przy okazji zostaną zauważeni, a ich projekty doczekają się środków na realizację.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA