Niezbędnik dla Windows Phone: nie zawsze możesz oglądać sport na żywo, ale od czego masz smartfona i aplikację Sport.pl Live

Lokowanie produktu

Najlepszy sport to taki, który wiąże się z litrami wylanego potu. Jeżeli jednak jesteście biernymi miłośnikami sportu i nie potraficie żyć bez śledzenia relacji sportowych z muraw, torów, stadionów i innych boisk z całego świata to musicie odpowiednio wyposażyć swojego smartfona.

20.07.2013 20.28
Niezbędnik dla Windows Phone: nie zawsze możesz oglądać sport na żywo, ale od czego masz smartfona i aplikację Sport.pl Live

Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja serwisu Sport.pl. Co ważne jest to program w wersji Live, który potrafi informować nas na bieżąco o wszystkich interesujących wydarzeniach sportowych.

Interfejs aplikacji został podzielony na trzy części. W zakładce Live możemy śledzić wszystkie spotkania, które aktualnie trwają. Dostępne są tu relacje na żywo oraz zapisy z relacjami ze spotkań, które właśnie się zakończyły.

Nad wiadomościami live, aplikacja wyświetla również inne świeże wiadomości z serwisu Sport.pl. Dzięki temu nie przegapimy żadnych interesujących nas newsów oraz będziemy na bieżąco z wszystkimi wynikami.

Możemy wybrać, czy chcemy otrzymywać powiadomienia live ze wszystkich dostępnych dyscyplin czy ograniczyć je do jednej interesującej nas w danym momencie.

W drugiej karcie znajdują się wyniki. Tutaj możemy sprawdzić jakim stanem punktów zakończyły się ostatnie spotkania. Podobnie jak w relacjach live wybierzemy konkretną dyscyplinę lub wyświetlimy wszystkie dostępne kategorie.

Po kliknięciu w daną pozycję zostaniemy przeniesieni do zapisu z relacją. W tym miejscu możemy prześledzić całe spotkanie praktycznie minuta po minucie. Za pomocą przycisku społecznościowego podzielimy się daną relacją ze znajomymi. Oczywiście link możemy dodatkowo opatrzyć komentarzem.

Trzecia zakładka pozwala nam na zaplanowanie danego wydarzenia. Znajduje się tu lista z wszystkimi zbliżającymi się spotkaniami sportowymi. Możemy je oczywiście filtrować według dyscyplin.

Klikając na zapowiedź odpowiedniego spotkania możemy aktywować przypomnienie, które uaktywni się w odpowiednim czasie. Będziemy mogli wtedy zasiąść przed telewizorem, aby obejrzeć mecz ukochanej drużyny. Gdy okoliczności nie pozwolą nam w spokoju oglądać wydarzenia sportowego, pamiętajmy, że przecież mamy smartfona z aplikacją Sport.pl Live, dzięki której zawsze będziemy śledzić wyniki na bieżąco.

Wpis przygotowany we współpracy z firmą Nokia, partnerem Spider’s Web.

Zdjęcie soccer ball in goal pochodzi z serwisu Shutterstock.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu