REKLAMA

Oto oficjalny gameplay z GTA V. Premiera już we wrześniu

Czekacie na GTA V? Ja również. Jak się okazuje, pozostało niewiele czasu do premiery tej gry, która nastąpi już 17 września. Póki co Rockstar stara się pobudzić nasz apetyt i pokazuje oficjalny gameplay ze swojej nadchodzącej gry.

09.07.2013 14.24
Oto oficjalny gameplay z GTA V. Premiera już we wrześniu
REKLAMA

Nie dowiadujemy się z niego czegokolwiek nowego. Na początku lektorka mówi, że Rockstar znowu pokaże światu, jak powinno się robić gry z otwartym światem, następnie przedstawia kilku bohaterów gry, opowiada krótko ich historię i zachwala sposób prowadzenia fabuły, dzięki któremu kilka wątków może być prowadzonych jednocześnie i połączonych w spójną całość. W grze nie zabranie wszystkiego, co znamy z poprzednich odsłon GTA, czyli otwartego świata, samochodów, które możemy wręcz dowolnie personalizować, strzelanin i pościgów policyjnych. Oprócz tego możliwe będzie zmienianie ubrań postaciom, latanie samolotem, polowanie, nurkowanie i granie w liczne minigry, takie jak golf.

REKLAMA

Co możemy powiedzieć o dosyć istotnym elemencie gry, czyli grafice? Otwarty świat robi wrażenie, ruchy postaci i odwzorowanie samochodów również, ale całość z jakiegoś powodu wygląda bardzo sztucznie i przerysowanie, tak jak swego czasu GTA IV. Gra będzie dostępna na konsole Playstation 3 oraz Xbox 360, jednak prawdopodobnie z czasem pojawi się również na konsolach nowej generacji czyli Xboksie One oraz Playstation 4, a także na komputerach osobistych. O tym ostatnim świadczy dosyć wysoki poziom grafiki w trailerze. Jeśli już wiecie, że kupicie GTA V, możecie je już zamówić w pre-orderze.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA