REKLAMA

Dlaczego wybieramy ofertę nju mobile?

Nju Mobile to cały czas nowa oferta w polskiej telefonii komórkowej. Jednak pomimo małego stażu cieszy się już sporą popularnością. Dlaczego klienci wybierają żółtego ziemniaka?

19.07.2013 08.36
Dlaczego wybieramy ofertę nju mobile?
REKLAMA

Na oficjalnym blogu Orange pojawiły się wyniki ankiety, którą nju mobile przeprowadziło wśród swoich klientów. Zapytano ich, co zdecydowało o tym, że wybrali ofertę akurat tego operatora. Okazuje się, że aż 77 procent z nich zdecydowało się na nju mobile ze względu na atrakcyjne ceny usług. Poza tym 35,6 procent odpowiedziało, że dla nich ważna jest kontrola wydatków i nieprzekroczenie określonych opłat, a u 30,8 procent zadecydowała ciekawość.

REKLAMA
dlaczego-nju-mobile

Dla mnie oferta nju mobile była powiewem świeżości wśród polskich operatorów. I mówię to całkiem poważnie. Jednocześnie nie chodzi mi o ceny. Te zawsze mogłyby być niższe. Rewolucja polega tutaj na transparentności. Oferta nju mobile, a później Red Bull Mobile i Heyah, jest prosta dla użytkownika. Każdy bez problemu się w niej zorientuje. Każdy ma łatwą kontrolę nad własnymi wydatkami. Każdy, pod warunkiem, że nie wykupi dodatkowych pakietów, nie zapłaci więcej niż te 50-60 złotych.

REKLAMA

Sam mam telefon ma abonament. I coraz bardziej żałuję tej decyzji. Pomimo trylionów darmowych minut, promocyjnych pakietów i wszelkiej maści dodatków, co miesiąc przekraczam kwotę abonamentu. Nie dość, że płacę operatorowi 50 złotych z racji samej umowy, to jeszcze muszę dokładać do tego 20, 30, a czasami nawet kolejne 50 zł. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że jeszcze nigdy nie wykorzystałem tych darmowych minut. Czy to jest przejrzysta oferta? Czy w taki sposób mam kontrolę nad wydatkami? Najmniejszej.

I uczciwie Wam powiem, że już nie mogę się doczekać, kiedy skończy się ta tragiczna umowa. Kiedy tylko to nastąpi (a będzie to dopiero za rok), natychmiast wybiorę ofertę albo Red Bull Mobile, albo Heyah, albo właśnie nju mobile. Zrobię to dlatego, że chcę wiedzieć, za co płacę i ile płacę.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA