REKLAMA

nc+ z Orange, czyli bufonady ciąg dalszy. Atrakcyjna oferta? Tylko na papierze

Już trzy miesiące minęły od debiutu nc+. Telewizyjna platforma teoretycznie przeprosiła, dokonała też kilku zmian. Patrząc jednak na najnowsze promocje, wciąż mamy do czynienia z arogancją i ignorancją.

28.06.2013 18.02
telewizja nc+
REKLAMA

Postawa przedstawicieli nc+ przy starcie platformy była żenująca. Większość wypowiedzi to była bufonada i śmianie się w twarz długoletnim klientom telewizji n czy Cyfry+. Oficjalny cennik, obowiązujący do dziś to horrendalne ceny. A w teorii nc+ to wciąż oferta promocyjna.

REKLAMA

Posypanie głów popiołem, po dwóch tygodniach zamieszania dało tyle, że większość klientów została przy swoich pakietach, a do nc+ migrują tylko te osoby, które otrzymały atrakcyjną ofertę. Reszta pozostała bez zmian. To wciąż arogancja, brak organizacji i poczucie posiadania rewelacyjnej oferty. Wystarczy wspomnieć PR firmy działający jak chce, nie mówiąc o biurze obsługi klienta czy wypowiedziach zarządu.

orange nc+ 1

Teraz nc+ zacieśniają współpracę z Orange. Po niezbyt atrakcyjnych pakietach telewizyjnych z internetem przyszła pora na ofertę z telefonem. Za 99 złotych miesięcznie użytkownik może otrzymać pakiet Universe+ z łaskawą promocją na Canal+ Family i Canal+ Family 2 przez okres 2 miesięcy oraz numer w Orange zawierający 500 minut rozmów wymienne na smsy i pół roku gratis na rozmowy w sieci Orange.

orange nc+ 3

Drugi pakiet za 149 złotych to Canal+ Silver połączony z abonamentem Orange oferującym 700 minut, nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci przez całą umowę oraz 1,5 GB transferu. Obie umowy zawierane są na 24 miesiące.

orange nc+ 2

U mnie oferta ta wywołuje uśmiech na twarzy i lekkie zażenowanie. Według przedstawicieli Orange i nc+ promocja ta jest niezwykle atrakcyjna i przez te dwa lata łącznie można oszczędzić nawet 500 złotych. I rzeczywiście w takim pakiecie jest 20 złotych miesięcznie taniej. Tylko moje pytanie brzmi co z tego?

Umowa jest dłuższa niż w przypadku tradycyjnych ofert obu operatorów. Wybór natomiast ograniczony. W końcu decydując się na Canal+ Silver czy pakiet Universe+ nie jesteśmy w stanie w łatwy i stosunkowo tani sposób dokupić pozostałych kanałów Canal+. Z kilku pakietów nc+ i kilkudziesięciu Orange wybrano dwa i połączono je. To dopasowanie do potrzeb platformy, a nie klienta. Nie ma tu mowy o elastyczności, czy swobodzie wyboru. Iluzoryczne zyski opłacimy tkwiąc w słabej umowie przez dwa lata.

orange nc+ 4
REKLAMA

Nie mówiąc już o tym, że większość z nas posiada już telefon czy pakiet telewizyjny. Może warto myśleć o prostym łączeniu rachunków i elastycznym dopasowaniu oferty do potrzeb całej rodziny? Przy dzisiejszych możliwościach operatorów stać na mocne indywidualne oferty i pokazanie ich w swoich promocjach. Ten oferowany standard to raczej ponury żart, a raczej pokaz tego, że nc+ dalej nie rozumie swoich klientów.

Oferta nc+ i Orange pokazuje jedynie, że pakiety nc+ są przecenione przynajmniej o 20 złotych. Dlatego z tej promocji warto skorzystać jeśli rzeczywiście chcieliśmy kupić i telewizje i telefon. Z drugiej strony czy w dzisiejszych czasach jest sens wiązać się z operatorem na dwa lata? Nawet mając wizję otrzymania Samsunga Galaxy S III Mini w rewelacyjnej cenie 699 złotych?

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA