Mamy dla Was kamery Panasonic HX-A100 dla aktywnych - zapraszamy do konkursu Spider’s Web

Lokowanie produktu

Przygotowaliśmy dla Was dziesięć kamer Panasonic HX-A100. Przetestujecie je, a najlepsze filmy wyróżnimy nagrodami rzeczowymi: kamerami i słuchawkami firmy Panasonic.

17.06.2013 17.25
Mamy dla Was kamery dla aktywnych - zapraszamy do konkursu Panasonic i Spider’s Web

HX-A100 to kamera, która zapewnia użytkownikowi swobodę rąk oraz umożliwia łatwe rejestrowanie i udostępnianie nagrań z codziennych przygód. Kompaktowe wymiary i niewielka waga kamery A100 powodują, że jej noszenie nie zmniejsza komfortu użytkownika, a dzięki zastosowaniu dołączonego zaczepu na ucho nie trzeba korzystać z kasku.

Mimo tych parametrów, kamera HX-A100 zapewnia znakomitą jakość obrazu. Za sprawą szeregu elementów i technologii, takich jak obiektyw o jasności F2,5, przetwornik BSI oraz zaawansowany procesor obrazu LSI, to niewielkie urządzenie rejestruje wyraźny obraz o bardzo niskim poziomie szumu — zarówno w silnym, jak i w słabym oświetleniu. Z kolei wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia transmitowanie obrazu na żywo w trakcie nagrywania w trybie Full HD. Ułatwia on również przesyłanie nagranych obrazów do serwisów społecznościowych przy użyciu urządzenia przenośnego lub tabletu.

Na łamach Spider's Web często testujemy i recenzujemy przeróżne urządzenia mobilne. Teraz jednak zmienimy nieco reguły gry i to Wy, Czytelnicy Spider's Web zajmiecie się testowaniem nowej kamery Panasonic HX-A100. Abyście mogli sprawdzić kamerę dla aktywnych w akcji, przygotowaliśmy specjalny konkurs.

Etapy konkursu:

1. Przez dziesięć dni od opublikowania tego wpisu, czyli do 27.06.2013r..możecie zgłaszać się do udział.

Osoby chcące przetestować kamerę Panasonic HX-A100 powinny opisać wybrany przez siebie sposób i oryginalną metodę testowania w formie opisowego scenariusza. Warto uwzględnić specyficzny charakter i funkcje urządzenia.

2. Następnie przez dwa dni będziemy sprawdzać Wasze formularze. Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 10 osób, które zakwalifikują się do półfinału. Listę osób, które przeszły do kolejnego etapu opublikujemy na łamach Spider’s Web.

3. Wybrane przez nas osoby otrzymają do testów kamery Panasonic HX-A100. Od tego momentu będziecie mieli 10 dni na przygotowanie filmów konkursowych i odesłanie ich do nas.

4. Z nadesłanych prac wybierzemy najlepsze i na stronie będziecie mogli głosować na swoich faworytów. Każda osoba będzie mogła oddać tylko jeden głos. Głosowanie potrwa przez 5 kolejnych dni. Głosy te nie będą jednak miały decydującego znaczenia, ale bez wątpienia pomogą jury w wybraniu najlepszych filmów. Ocena nadesłanych materiałów przez komisję będzie miała charakter swobodny. Jury ocenia w pierwszej kolejności oryginalność, pomysłowość i charakter artystyczny filmów nadesłanych przez Czytelników.

5. Po zakończeniu głosowania wybierzemy trzy najciekawsze finałowe prace i ogłosimy zwycięzców konkursu. Finałowa trójka Czytelników Spider's Web otrzyma testowane przez nich kamery Panasonic HX-A100 na własność.

Osoby, które miały mniej szczęścia mogą liczyć również na nagrody rzeczowe. Półfinaliści którzy zajmą od czwartego do dziesiątego miejsca otrzymają po jednej nagrodzie w postaci słuchawek Panasonic DJ RP-DJ300E-S.
Jeżeli w związku z wydaniem nagrody powstanie obowiązek odprowadzenia zryczałtowanego podatku dochodowego od wygranych w konkursach, Organizator - Panasonic Marketing Europe GmbH - ufunduje dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości 11.11% wartości nagrody, a następnie z ogólnej wartości przyznanej w konkursie nagrody, potrąci i odprowadzi do właściwego Urzędu Skarbowego podatek od nagród.

Aktualizacja

W związku ze zmianami związanymi z duża ilością zgłoszeń, oraz problemami dotyczącymi dostarczenia przesyłki odpowiednim osobom byliśmy zmuszeni do zmiany niektórych zapisów w regulaminie.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze