Sprzęt  / Lokowanie produktu

Ze stylem na bieżąco, czyli moda na Nokia Lumia

Co ubrać, jak ubrać, jak dobrać, czy te buty pasują do czerwonych spodni? A top? Nie za krzykliwy? A w ogóle co się teraz nosi? ZNOWU NIE MAM SIĘ W CO UBRAĆ! Pomocy!

Och, jak to dobrze, że jesteś. Jesteś trochę wybiórcza, bo dajesz dostęp tylko do czterech, a wszyscy wiedzą że inspiracji im więcej, tym lepiej, ale niech będzie! Nadrabiasz tym, że gromadzisz materiały z czterech źródeł i nie muszę już wpisywać każdego adresu osobno.

Maffashion, Jestem Kasia, Charlize Mystery i Cajmel, od nich dostarczasz mi inspiracje, niektóre gorsze, niektóre lepsze - o, jak ta, o to mi chodziło, o stylizację na zwykły letni dzień - i wpisy z blogów. Oszczędność czasu, wyciągam Nokię Lumię, uruchamiam, mam!

Na dodatek jesteś ładna, tak po prostu. Pasujesz do tego, co na swoich blogach wyrabiają twoje bohaterki. A te przecież czytamy i uwielbiamy przede wszystkim oglądać, bo dostarczają wspaniałych estetycznych wrażeń!

Jesteś ładna i przydatna, aplikacjo Style Update. Tak po prostu!

Coraz więcej osób dba o swoje zdrowie, sylwetkę i wygląd. W końcu pierwsze wrażenie robi się tylko raz, a podobno jest bardzo ważne. Dlatego też bardzo popularne są blogi modowe. Jednak odwiedzanie każdego z nich może być męczące. Dlatego też powstała specjalna aplikacja na Windows Phone, która rozwiązuje ten problem.

Style Update, bo tak nazywa się aplikacja, to darmowy agregator treści, dzięki któremu mamy dostęp do czterech niezwykle popularnych blogów modowych w Polsce – Maffashion, Cajmel, Charlize mystery oraz Jestem Kasia. Na każdym z nich można znaleźć ciekawe stylizacje.

style-update-windows-phone

Sama aplikacja jest niezwykle prosta. Dzięki niej można czytać wpisy na wszystkich, wymienionych blogach, oglądać galerie zdjęć oraz dzielić się konkretnymi wpisami na takich portalach społecznościowych, jak chociażby Twitter lub Facebook.

style-update-windows-phone2

Aplikacja Style Update jest dość wysoko oceniana przez użytkowników. Aktualnie w Windows Phone Store ma ocenę 4 gwiazdek ma 5, więc jeśli ktoś interesuje się modą i na co dzień odwiedza popularne blogi, to z pewnością warto się nią zainteresować. Jej główna zaleta, to przede wszystkim oszczędność czas, który normalnie stracilibyśmy na odwiedzanie każdego serwisu z osobna.

Wpis przygotowany we współpracy z firmą Nokia, partnerem Spider's Web.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst