Słuchawki Purity Pro od Monstera do wygrania z aplikacją Nokia Konkursy

Lokowanie produktu

Każdy chciałby się cieszyć ulubioną muzyką słuchaną w doskonałej jakości dźwięku. W tym celu warto wyposażyć się w smartfon Nokia Lumia, która oferuje jakość zadowalającą nawet najwybredniejszych. Jednak, aby w pełni cieszyć się ulubionymi gitarowymi riffami lub operowymi ariami potrzebne są także odpowiednie słuchawki. Dzięki aplikacji Nokia Konkursy można wygrać słuchawki bezprzewodowe Nokia Purity Pro od Monstera. 

23.05.2013 15.26
Słuchawki Purity Pro od Monstera do wygrania z aplikacją Nokia Konkursy

Nokia Konkursy to aplikacja mobilna dla smartfonów Nokia Lumia działających pod kontrolą systemu Windows Phone. Dzięki niej każdego tygodnia można wziąć udział w konkursach, gdzie nagrodami są bardzo atrakcyjne akcesoria, które przydadzą się każdemu posiadaczowi smartfonów Nokia.

Jeszcze tylko przez tydzień, tj. do 31 maja br. można przystąpić do konkursu, w którym nagrodami jest aż 10 bezprzewodowych słuchawek stereo Nokia Purity Pro by Monster. Wszystko co trzeba zrobić, by mieć możliwość wygrania tych cennych nagród, to podać swój adres e-mail, odpowiedzieć na trzy proste pytanie pytania: dwa zamknięte i jedno otwarte.

Wśród osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania zamknięte oraz zgłoszą najciekawszą odpowiedź na pytanie otwarte zostaną przyznane nagrody. Jeżeli ktoś się zastanawia, czy warto poświęcić chwilę na wzięcie udziału w tym konkursie, niech dla takiej osoby najlepszą rekomendacją będzie test słuchawek Nokia Purity Pro by Monster.

nokia-purity-pro

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu