REKLAMA

Telewizja Osobista z Canal+ dla wszystkich, więcej kanałów HD

Operatorzy nie próżnują. Netia prężnie rozwija swoją ofertę Telewizji Osobistej. Na początek maja przygotowała garść dobrych informacji dla swoich obecnych abonentów

06.05.2013 19.22
Telewizja Osobista z Canal+ dla wszystkich, więcej kanałów HD
REKLAMA

Po atrakcyjnych ofertach migracyjnych w nc+, obniżkach cen w UPC, przyszła pora na kolejne promocje w Telewizji Osobistej. Telewizyjna oferta Netii to usługa która konkuruje z sieciami kablowymi nie tylko ofertą ale też dostępnością - Telewizja Osobista może być oferowana zarówno na światłowodach Netii jak i infrastrukturze TP SA vel Orange. W ten sposób operator może dotrzeć także tam gdzie do niedawna jedyną alternatywą dla darmowych kanałów telewizji naziemnej były oferty operatorów satelitarnych. Co więcej oferta ta jest wciąż rozwijana o większą liczbę kanałów a także kanały HD.

REKLAMA

Już 10 maja abonenci pakietów Praktycznego i/lub Komfortowego zyskają dostęp do kanałów Grupy TVN w wysokiej rozdzielczości. Za kilka dni na liście kanałów tvn, tvn24, tvn turbo i tvn style zostaną podmienione na swoje wersje w HD. Abonenci pakietu Prestiżowego i Idealnego zyskają dostęp do wspomnianych kanałów w wysokiej rozdzielczości w okolicach wakacji.

tvnhd

To świetna wiadomość, bo do tej pory liczba kanałów w wysokiej rozdzielczości oferowanych przez Telewizję Osobistą była mizerna, teraz ma szansę się to zmienić. Oczywiście do prawidłowego odbioru kanałów w HD potrzebne będzie odpowiednio szybkie łącze. Wprowadzenie szerszej liczby kanałów w wysokiej rozdzielczości pozwoli na traktowanie Netii jako równego konkurenta dla telewizji satelitarnej i kablowej. Przydałby się jeszcze udoskonalić oprogramowanie Netia Playera.

Inną ważną informacją dla wszystkich abonentów Telewizji Osobistej jest otwarte okno na kanały Canal+. Od pierwszego maja przez cały miesiąc wszyscy abonenci zyskają darmowy miesiąc dostępu do wszystkich kanałów premium Canal+ tj.: Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Family i Canal+ Family 2. To miły dodatek, wszak w maju wszystkie piłkarskie ligi są na finiszu, a w ramówce Canal+ znalazło się też kilka ciekawych pozycji filmowych.

canal+HD

Netia ma także dobre wieści dla wszystkich dotychczasowych abonentów pakietów z Canal+. Warunki umów nie ulegną zmianą, więc każdy kto posiadał pakiet Canal+ zapłaci za niego tyle samo co przed zmianami związanymi z wprowadzeniem oferty nc+. Natomiast nowa oferta pakietów Canal+ dla abonentów Telewizji Osobistej zostanie zaprezentowana jeszcze w maju.

REKLAMA
usługi-łaczone-nc+.005

Kryzys nc+ wpłynął pozytywnie na oferty konkurencyjnych operatorów. Netia zaproponowała miłą majową promocje dla wszystkich swoich abonentów, a wkrótce powinniśmy poznać szczegóły nowej oferty Premium+. Przede wszystkim jednak należy zwrócić uwagę na rozwój oferty kanałów HD w ramach Telewizji Osobistej. Mam nadzieję, że dostępność szybkich łącz będzie rosła tak by w ofercie Netii znalazło się jeszcze więcej kanałów w wysokiej rozdzielczości i wszyscy zainteresowani mogli je swobodnie odbierać w należytej jakości.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA