REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Deezer ma swoją aplikację na Xboksa 360, która obsługuje Kinecta

Deezer szturmem próbuje zdobyć ekosystem Windows 8. Najpierw serwis ten stworzył świetną aplikację zrobioną z myślą o użytkownikach Windows Phone, później pojawiła się jej wersja na systemy Windows 8 i Windows RT, a teraz możemy używać Deezera na konsolach Xbox 360.

21.05.2013
13:52
Deezer ma swoją aplikację na Xboksa 360, która obsługuje Kinecta
REKLAMA

Trzeba przyznać, że możliwości Deezera na Xboksa 360 są naprawdę duże. Przede wszystkim konsola może łączyć się aż z trzema kontami Deezer, co umożliwia wygodne korzystanie Xboksa kilku członkom rodziny lub znajomym. Aplikacja wspiera nie tylko sterowanie za pomocą pada, ale również Kinecta. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli wybierać utwory bez podnoszenia jakichkolwiek akcesoriów. Wygląd aplikacji przypomina jej odpowiedniki na Windows Phone, Windows RT oraz Windows 8, jednak nie ma w tym nic dziwnego, gdyż wszystkie programy powstające na nie muszą pasować do interfejsu kafelkowego promowanego przez Microsoft. Pierwsze screeny z aplikacji możecie zobaczyć poniżej. Sami jeszcze nie testowaliśmy aplikacji, ale zrobimy to w najbliższym czasie.

REKLAMA

Aplikacja Deezer do konsoli Xbox jest dostępna w wielu krajach Europy, w tym także w Polsce. Pełna lista krajów mających dostęp do tego programu to Austria, Dania, Niemcy, Irlandia, Norwegia, Rosja, Szwecja, Belgia, Finlandia, Grecja, Włochy, Polska, Słowacja, Szwajcaria, Czechy, Francja, Węgry, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Wielka Brytania. Jak widać, w tym wypadku blokada regionalna niemal nie istnieje, a my dostajemy możliwość korzystania z funkcji Xboksa 360 razem z użytkownikami z innych krajów, to rzadkość.

REKLAMA

Oto wypowiedzi pracowników Deezera na temat nowej aplikacji:

Clement Cezard, dyrektor naczelny ds. rozwoju Deezer, powiedział: "Fani Xboxa mogą teraz dzielić się ulubioną muzyką ze znajomymi za pośrednictwem konsoli do gier. Wszyscy żołnierze, pogromcy smoków i gwiazdy rocka znajdą tu coś ciekawego do posłuchania. Partnerstwo z Xboxem udostępnia dla 3 milionów fanów muzyki, korzystających już z naszych usług, kolejny sposób słuchania i dzielenia się najlepszymi piosenkami”.

Elena Branet, lider ds. marketingu w branży rozrywkowej w Xbox Live, powiedziała: „Bardzo cieszymy się z nowej oferty muzycznej Deezer dla użytkowników konsoli Xbox. Posługując się głosem lub gestami, użytkownicy mogą wyszukiwać muzykę w obszernym katalogu Deezer, słuchać ulubionych utworów online lub offline, a także przeglądać propozycje redakcyjne"

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA