REKLAMA

Cyfrowy Polsat i twój multimedialny dom

Cyfrowy Polsat coraz bardziej chce się pozbyć łatki pewnego swojskiego folkloru. Słoneczna platforma zmienia więc swój slogan i stawia nie tylko na telewizję, ale także na inne usługi. Jest ciekawie i prawie nowocześnie.

30.05.2013 10.47
Cyfrowy Polsat i twój multimedialny dom
REKLAMA

Mówiąc Cyfrowy Polsat z pewnością nie myślimy o innowacji, wysokiej jakości i ciekawych rozwiązaniach. Naszym głównym, a przynajmniej moim są tanie pakiety telewizyjne i Paszporty Polsatu. Polsat na szczęście się od tego odcina i powoli krystalizuje swoją strategię dużego usługodawcy.

REKLAMA
cyfrowy polsat twój multimedialny dom 4

Właśnie została odświeżona strona internetowa platformy, której można jeszcze sporo zarzucić, a która i tak prezentuje się znacznie lepiej od poprzedniej. Biel dodaje profesjonalizmu, a będąc na stronie głównej bez trudu odnajdziemy informacje o wszystkich usługach. Jest lepiej, a to oznacza, że idzie nowe.

cyfrowy polsat twój multimedialny dom 3

Nowy jest też slogan „Twój multimedialny dom”, wcześniej hasłem Cyfrowego Polsatu był „Świat najlepszych telewizji”. Zmiana ta sugeruje, że oferta telewizyjna jest tylko jednym z elementów oferty, obok niej równie ważny jest internet LTE oraz usługi wideo oferowane pod szyldem Ipli. Wszystko to teraz jest wyszczególnione, a co więcej połączone ofertowo w różnych konfiguracjach. Abonent może zdecydować się na samą telewizję (satelitarną lub naziemną), internet lub pakiety Ipli, może też poszczególne usługi ze sobą połączyć.

cyfrowy polsat twój multimedialny dom 2

Bardzo ciekawa jest odświeżona oferta internetowa Cyfrowego Polsatu. Platforma podobnie jak sieć komórkowa Plus GSM należy do tego samego właściciela, Zygmunta Solorza-Żaka. Mobilne usługi Cyfrowego Polsatu działają więc w oparciu o infrastrukturę Plusa i tym samym korzystają z LTE. Ostatnio odświeżono pakiety internetowe w Plusie, teraz przyszła pora na Cyfrowy Polsat. W tej ofercie również znalazł się nielimitowany internet. Co ciekawe obejmuje on także HBO GO. Wariantów cenowych jest całkiem sporo, więc każdy kto zainteresowany jest internetem LTE lub pakietami internet mobilnego i telewizji powinien znaleźć coś dla siebie. Co więcej Cyfrowy Polsat posiada także opcję przypisania do konta drugiej karty SIM. Oferta wydaje się być dość atrakcyjna, jednak to co odstrasza to długoterminowe umowy. Przy usługach łączonych 29 miesięcy to zdecydowanie przesada.

REKLAMA
cyfrowy polsat twój multimedialny dom

Cyfrowy Polsat się rozwija, w przyszłości platforma Zygmunta Solorza-Żaka ma być poszerzona o dodatkowe usługi, które mają sprawić, że nasze gospodarstwa domowe będą jeszcze bardziej multimedialne. Solorz-Żak bardzo ciekawie rozwija swoje imperium, myśląc przy tym o użyteczności swoich usług. Oby ta łatka folkloru i tandety odchodziła w niepamięć.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA