REKLAMA

ZaadoptujFaceta.pl - najlepszy portal randko... sklep z mężczyznami, jaki istnieje;)

Marudzę sobie czasem, że kobieta w świecie technologii to ma przerąbane. Ale nic - trzeba zacisnąć zęby i do przodu. Nagle gdzieś na fejsie mignął mi profil ZaadoptujFaceta.pl. Ta, bo przecież większość facetów się adoptuje, ciekawe co to... Klik, hah! Nie mogę przestać się śmiać, ale sam pomysł - wprawdzie zagraniczny - ale genialny!

29.04.2013 18.21
ZaadoptujFaceta.pl to najlepszy sklep z... mężczyznami
REKLAMA

Gdzie tam serwis randkowy - ZaadoptujFaceta.pl to sklep z produktami! Kobieta robi zakupy, facet jest produktem;) Francuski oryginał, AdopteUnMec.com namieszał nieco i znany jest z na przykład dostarczania facetów... w pudełkach. Bardzo się cieszę, że wchodzi też do Polski. Zaadoptuj Faceta jest kopią, ale jakże przyjemną i dopracowaną!

REKLAMA

Kto powiedział, że to faceci mają być górą? Przecież i tak wszyscy wiedzą, że o ile facet jest głową, to kobieta jest szyją, która steruje całą głową. A tak naprawdę kobiety wiedzą, że mężczyźni lubią czuć się ważni, dlatego pozwalają im myśleć, że to im udaje się poderwać i oczarować kobietę. Każdy świadomy człowiek wie jednak, że to kobieta daje się oczarować i to ona decyduje o tym, jak wszystko potoczy się dalej:) Po co więc te wszystkie gierki? Można przecież od razu walić prosto z mostu, jak na Zaadoptuj Faceta!

produkt

Na tym serwisie kobieta jest kupującym, a mężczyzna - cóż - produktem. Już z poziomu strony głównej kupująca dostaje ładnie podane promocje i oferty specjalne - a to do wąsatego brodacz gratis (towar widocznie nie schodzi), a to "geekowiec" do testów... A jak oferty specjalne nie podchodzą, zawsze można użyć wyszukiwarki, w której określa się parametry poszukiwanego modelu. Tych jest naprawdę sporo - pochodzenie, wygląd, stan zużycia, funkcje, wady i zalety, to wszystko do określenia.

Gdy już znajdzie się konkretny model, na podstronie mu poświęconej można obejrzeć zdjęcia, poczytać oceny funkcjonalności, innowacyjności i sposobu obsługi, a także znaleźć dodatkowe informacje o

oferty

tym, z czym jest dostarczany, jakie ma funkcje i jak zostanie dotransportowany. Wszystko w przyjemnej dla oka formie.

Produkty na ZaadoptujFaceta.pl są jednak specyficzne i potrafią wykonywać czynności, na przykład podglądać profile kupujących czy nawet rozmawiać.

NAJLEPSZY-SKLEP-EVER!

A bardziej poważnie - chociaż serwisy randkowe i matrymonialne kojarzą mi się przede wszystkim ze stadem zdesperowanych, którym na razie nie wyszło (przepraszam, jeśli obrażam, tak to jednak wygląda z mojej perspektywy), to ZaadoptujFaceta wyróżnia się na tym tle niesamowicie. Nie dość, że całość jest przemyślana, po prostu ładna i wygodna w użyciu, to zasady takie jak konieczność wrzucania nieprzekłamanych, niefiltrowanych zdjęć, czy świetne, pełne smaczków tłumaczenia, nad którymi ewidentnie spędzono sporo czasu, dają poczucie dopracowania.

REKLAMA

Poza tym ten kontrowersyjny charakter i produktowe podejście tworzy zabawną atmosferę luzu dodaje smaczku całości.

Brawo za pomysł. Teraz czekam, aż obrońcy praw mężczyzn podniosą raban i sprzeciwią się takiemu przedmiotowemu podejściu:)

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA