W TVN24 o 40-letniej historii telefonu komórkowego
Miałem dziś przyjemność uczestnictwa w programie "Fakty po południu" w TVN24, gdzie rozmawiałem na temat 40 rocznicy powstania pierwszego telefonu komórkowego. Przy okazji, razem z prowadzącym program pospekulowaliśmy na temat przyszłość urządzeń mobilnych. Zapraszam do obejrzenia tego materiału!

REKLAMA