REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

nc+ przeprasza za błędy, wprowadza tańszą ofertę i pakiet ekstraklasa. Szczegóły już jutro

Prawdopodobnie już jutro poznamy szczegóły nowej oferty nc+. Pierwsze szczegóły zdradza Rzeczpospolita. Idą zmiany na lepsze, zarówno dla fanów filmu jak i sportu.

11.04.2013
19:01
nc+ przeprasza za błędy, wprowadza tańszą ofertę i pakiet ekstraklasa. Szczegóły już jutro
REKLAMA
REKLAMA

Platforma nc+ nie miała łatwo, od momentu startu 21 marca 2013 spotkała się z mocną krytyką i to jak najbardziej słuszną. Działaniom nc+ przygląda się już Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Nadszedł czas posypania głowy popiołem i próby ratowania wizerunku, a przede wszystkim bazy abonentów.

Według zapowiedzi z oferty znika najdroższy pakiet All Inclusive za 199 złotych, teraz najwyższy pakiet będzie kosztował 119 złotych, pojawi się też nowa oferta dla fanów piłki nożnej o nazwie Ekstraklasa. Szczegóły wkrótce, jednak wygląda, że będą to zmiany, które przede wszystkim mają dobrze wyglądać na papierze. Mam nadzieję, że jednak się w tym przypadku mylę.

Prezes Julien Verley w rozmowie z dziennikarzami Rzeczpospolitej przeprasza wszystkich za skutki podjętych przez nc+ decyzji. Jako przyczynę obecnego stanu rzeczy wymienia przede wszystkim wprowadzenie zbyt wielu zmian na raz. Trudno się z tym nie zgodzić, choć wydaje się, że główną przyczyną jest chęć jak najszybszego zwrotu z inwestycji w połączoną platformę.

Poruszona została też sprawa inicjatywy anty nc+. Prezes platformy oczywiście w bardzo kurtuazyjny sposób podszedł do tematu. Niestety nadal można dostrzec tutaj przejawy ignorowania klientów, chociażby w kwestii zablokowania użytkownikom możliwości pisania nowych postów na oficjalnym fanpage'u platformy.

REKLAMA

Jutro poznamy szczegóły, ale raczej nie oczekujmy rewolucji. Nie wydaje się by platformie nc+ udało się skutecznie załagodzić ten spór. Pytania zdają się mnożyć. Czy oferta rzeczywiście będzie bardziej elastyczna? Czy przygotowano zmiany w migracji dla obecnych abonentów? Co z osobami które podpisały już nową umowę? Czy nc+ rzeczywiście się czegoś nauczyła?

Chyba już nikt nie pokrywa wielkich nadziei w słowach włodarzy nc+. Przed startem też zapowiadało się wspaniale...

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA