REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Wiadomość z ostatniej chwili: Kinomaniak.tv wrócił!

Kinomaniak był jednym z najpopularniejszych serwisów hostujących filmy w polskim internecie. Kilka tygodni temu w tajemniczych okolicznościach witryna zniknęła z sieci. Teraz wraca, jednak podstawowe pytanie to na jak długo?

15.03.2013
20:01
Wiadomość z ostatniej chwili: Kinomaniak.tv wrócił!
REKLAMA
REKLAMA

Końcem stycznia Kinomaniak.tv zniknął. Pojawiła się informacja o problemach technicznych. Z czasem wyszło na jaw, że twórcy serwisu mają problem z dostawcą usług hostingowych. Firma OVH usunęła ze swoich serwerów stronę z filmami.

Z przykrością informujemy, iż nasze serwery zostały bezprawnie wyłączone w serwerowni OVH. Zarząd firmy po konsultacjach z prawnikami postanowił zaskarżyć działania OVH. Podtrzymujemy, iż konta premium zostaną przedłużone, a działanie serwisu przywrócone w niedługim czasie. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość. - poinformował Kinomaniak.tv na Facebooku

Swoją decyzję tłumaczyła decyzją sądu. Ponoć problem dotyczył praw autorskich. Kinomaniak jednak się nie poddał i zapowiedział wielki powrót. Gdy piszę te słowa licznik na stronie Kinomaniaka wskazuje planowaną datę startu.

Witryna wróciła do życia właśnie przed momentem. Zalogowałem się na konto i sprawdziłem jego stan. Zgodnie z obietnicami właścicieli witryny ważność kont premium została przedłużona. Wszystko na wskazuje na to, że Kinomaniak wrócił i jest w dobrej formie.

REKLAMA

Oczywiście powrót jednego z największych serwisów tego typu może wywołać falę powrotu stęsknionych kinomaniaków, czego zapewne nie wytrzymają serwery. Zatem życzę Wam i sobie powodzenia.

Miłego filmowego weekendu! :)

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA