REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Sklep Google Play świętuje swoje pierwsze urodziny, a Humble Bundle po raz piąty ma dla nas dobre gry

Jeżeli zastanawiacie się jakim kalendarzem Google obliczyło urodziny sklepu Google Play, to już służę pomocą - porzuceniem nazwy Android Market. Oczywiście w takim wypadku nieważny jest powód, a prezenty, które dla nad przygotowano!

06.03.2013
14:59
Sklep Google Play świętuje swoje pierwsze urodziny, a Humble Bundle po raz piąty ma dla nas dobre gry
REKLAMA
REKLAMA

Google Play ma już roczek

Jak zwykle z okazji jakiegoś jubileuszu związanego z Androidem, Google przygotowało dla dla nas ciekawe promocje i oferty specjalne. Niestety kupony rabatowe w Fancy są możliwe do zrealizowania tylko w Stanach Zjednoczonych. Niemniej jednak i dla Polaków znajdzie się coś ciekawego.

W aplikacji Hotels.com przygotowano rabat 10%. Niestety oferta miejsc, które są dostępne w naszym kraju jest mocno okrojona. Jednak możliwe, że znajdziecie coś dla siebie. Pamiętajcie również o tym, że w tym serwisie do rezerwacji hoteli istnieje program premiujący stałych klientów. Po zakupie dziesięciu noclegów, jeden można uzyskać bezpłatnie. Wszystkie rabaty i zniżki znajdziecie tutaj.

urodziny google play

Poza rabatami przygotowano również garść gier i ich specjalnych wydań. Wszystkie tytuły są oczywiście darmowe i można je pobrać z Google Play. Najbardziej doceniłem fakt pojawienia się w zestawieniu kultowej już gry Zenonia 5. Google wraz z Gamevil przygotowali dla nas piątą część tej serii i to ze specjalnymi urodzinowymi dodatkami.

Smartfonowi i tabletowi gracze ucieszą się bez wątpienia ze specjalnej edycji Royal Revolt. Gra ma świetną trójwymiarową grafikę, wciąga niesamowicie, a do tego jest pełna dodatkowych urodzinowych poziomów. Pozycja obowiązkowa.

Na liście promocyjnych tytułów jest oczywiście więcej gier. Znajdziecie tam: Clouds & Sheep, Dragon Story, Shipwrecked, Campus Life, Tiny Castle, The Sandbox, Yumby Smash, Monster Pet Shop oraz Gnome Vilage. Niech nie zwiedzie Was cukierkowa grafika. Wiele z powyższych gier potrafi nieźle wciągnąć i docenią je nie tylko najmłodsi androidziarze. Wszystkie gry znajdziecie tutaj.

Humble Bundle po raz piąty

W aktualnej edycji każdy posiadacz androidowego sprzętu znajdzie coś dla siebie. W paczce z tytułami na komputery z systemem Windows, Linux i Mac znajdują się również cztery gry, które możemy kupić za taką kwotę, jaką uznamy za stosowną. Gdy nasza wpłata przekroczy średnią cenę otrzymamy dwa dodatkowe tytuły.

REKLAMA

Warto się zainteresować tą promocją, bo niektóre gry bez wątpienia wciągają i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nowościami w Humble Bundle są: Super Hexagon (dostępny po przekroczeniu średniej wpłaty), Dynamite Jack, Beat Hazard Ultra i Solar 2. Osoby, które nie korzystały wcześniej z Humble Boundle docenią też powrót do oferty NightSky HD oraz Dungeon Defenders + DLC (dostępny po przekroczeniu średniej wpłaty).

Zarówno promocja Humble Bundle jak i urodzinowa oferta zasługuje na uwagę. Warto zaopatrzyć się w kilka dobrych tytułów tym bardziej, że kosztują grosze lub są zupełnie za darmo.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA