Nokia Lumia 620 wreszcie w Polsce

Lokowanie produktu

W ten weekend do sprzedaży w polskich sklepach trafi smartfon Nokia Lumia 620 z systemem Windows Phone 8. Jest to następca popularnego zarówno wśród operatorów komórkowych, jak i użytkowników modelu 610. Warto przy tej okazji przyjrzeć się temu smartfonowi oraz możliwościom, jakie daje, gdyż już wkrótce pojawi się również w ofercie polskich operatorów komórkowych.

06.03.2013 15.54
Nokia Lumia 620 wreszcie w Polsce

Nokia Lumia 620 to smartfon wyposażony w dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4, 512 MB pamięci RAM, który dodatkowo został wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości matrycy 5 megapikseli. Lumia 620 działa pod kontrolą najnowszej odsłony systemu Windows Phone, czyli Windows Phone 8. Dodatkowo telefon ten jest propozycją dla osób chcących się wyróżnić z tłumu, gdyż jest oferowany w żywych kolorach obudowy, którą można w łatwy sposób wymieniać i dopasowywać kolor telefonu do potrzeby chwili.

Lumia 620 oferuje również funkcję Cinemagraph, dzięki której w niecodzienny sposób możemy urozmaicić przez nas robione zdjęcia, zamieniając je w animowane gify. Dla przykładu robiąc zdjęcie naszej dziewczyny możemy zaznaczyć obszar obrazu, który być animowany i w ten sposób uchwycić uśmiech naszej drugiej połówki.

Kolejną funkcją, jaką oferuje najnowszy na polskim rynku smartfon fińskiej Nokii jest aplikacja Miasto w obiektywie, przy pomocy której można w z użyciem smartfona w prosty sposób odkrywać okolicę, w jakiej się znajdujemy. Wystarczy wyciągnąć telefon, uruchomić aplikację, a na obraz uchwycony przez kamerę aparatu Lumii 620 zostaną nałożone informacje o sklepach, restauracjach, kinach czy firmach znajdujących się w okolicy. W jednej chwili świat, na który spoglądamy odkryjemy od zupełnie nowej, wcześniej nieznanej nam strony. Aplikacja pozwala również zapoznać się z recenzjami danych miejsc umieszczonymi przez innych użytkowników oraz skorzystać np. z odnośników do strony danej firmy, sklepu czy repertuary kina.

Nokia Lumia 620 umożliwia również korzystanie z Nokia Mix Radio. Za pomocą tej aplikacji możemy poznawać nowych wykonawców, nowe utwory oraz gatunki muzyczne. Interesujące nas utwory muzyczne możemy kupić i mieć zawsze przy sobie tam, gdzie będziemy wraz ze smartfonem.

Nokia Lumia 620 to nie tylko ciekawe funkcje fotograficzne, nietuzinkowy wygląd smartfonu, ale także atrakcyjna cena. Smartfon, który właśnie wchodzi do sprzedaży detalicznej kosztuje tylko 999 złotych, co nie jest wygórowaną kwotą i wróży przystępną cenę tej właśnie Lumii w ofertach abonamentowych, w których to pojawi się w najbliższych dniach.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze