REKLAMA

Wystartowała telewizja nc+, niezła oferta za 39 zł - znamy szczegóły!

Po ponad roku od ogłoszenia strategicznego partnerstwa, nadszedł czas na oficjalny start platformy nc+, czyli nowego operatora telewizji satelitarnego powstałego z połączenia platform n i Cyfry+. Przed paroma minutami zakończyła się konferencja nc+, na której poznaliśmy szczegóły nowej oferty.

21.03.2013 10.25
Wystartowała telewizja nc+, niezła oferta za 39 zł – znamy szczegóły!
REKLAMA
REKLAMA

Impreza rozpoczęła Magda Mołek znana wszystkim z anteny TVN. Od początku podkreślano, że nc+ to połączenie mocnej oferty z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Włodarze nowej platformy uważają, że od dnia dzisiejszego skończą się kompromisy przy wyborze oferty programowej - to nc+ ma zaoferować najatrakcyjniejsze programy w ramach jednego abonamentu i dekodera.

W ofercie nc+ znajdą się się wszystkie kanały premium Canal+ w tym nowe Canal+ Sport 2, Canal+ Film 2 oraz Canal+ Family 1/2. Oczywiście wszystkie w wysokiej rozdzielczości. nc+ to także cała paczka kanałów tematycznych Canal+, TVN, TVP (w tym nowy kanał TVP Rozrywka), BBC, Discovery oraz Fox. W ofercie będzie także pakiet HBO wraz z Cinemax.

konferencja nc

Przez dłuższy czas na konferencji nie wydarzyło się nic, czego nie mogliśmy przewidywać. Edward Miszczak cieszył się z połączenia oferty sportowej ITI i Canal+, dla podkreślenia tego faktu na sali znalazł się nawet Zbigniew Boniek, a na scenę zawitał Robert Lewandowski. Fani sportu powinni być usatysfakcjonowani z oferty zarówno jeśli chodzi o piłkę nożną, żużel jak i inne dyscypliny.

Później na scenie pojawił się Tomasz Raczek podkreślający szeroki wybór filmów na antenie Canal+. W ofercie widzowie mają znaleźć zarówno kino komercyjne jak i filmy studyjne. W najbliższych miesiącach na antenie Canal+ będziemy mogli zobaczyć także głośne polskie produkcje jak "Jesteś Bogiem", "Pokłosie" czy "Drogówka".

Kolejnym punktem była rozrywka - na antenie Canal+ nie zabraknie oferty muzycznej, w tym programu Marka Niedźwieckiego " W tonacji plus". Oferta nc+ to oczywiście także inne kanały tematyczne.

Oferta składa się z sześciu pakietów w cenach kolejno: 39, 59, 79, 99, 119 i 199 zł.

nc 199

Na konferencji nc+ pojawił się Artur Przybysz, który miał zdradzić szczegóły oferty. Niestety zrobił to połowicznie i niestety tanio nie będzie. Ofera nc+ podzielona będzie na 5 pakietów o różnych progach cenowych oraz dodatkowych opcjach jak HBO.

Podstawowy pakiet, tak jak zapowiadaliśmy będzie dostępny za 39 złotych i będzie nosił nazwę Comfort+, droższy będzie pakiet Universe+ za 59 złotych. Na początku w ramach promocji abonenci w tej ceni dostaną także dostęp do oferty premium, jednak według oficjalnych cenników podstawowy pakiet premium dostępny będzie za 79 złotych i nie zawierać on będzie wszystkich kanałów z grupy Canal+. Obok pakietu Canal+ Silver pojawią się droższe pakiety Canal+ Gold i Canal+ Platinum. Dodatkowo płatne będą jeszcze kanały HBO czy dostęp do oferty VOD. Zdecydowanie oferta Canal+ nie należy do najtańszych. Szeroki wybór wydaje się być jak na razie przereklamowany.

kanaly hd

Podczas konferencji nie zaprezentowano oficjalnie nowego dekodera, widoczny był tylko na materiałach promocyjnych. Przedstawiono jednak kilka usług technologicznych, które są przeniesieniem rozwiązań znanych z platformy n. Podstawowym rozwiązaniem jest multiroom umożliwiający oglądanie oferty nc+ na 6 telewizorach jednocześnie wraz z opcją dostępu do dysku twardego z naszego głównego dekodera.

Kolejnym rozwiązaniem jest nc+ Go czyli następca aplikacji nGo. Na razie drugi ekran będzie dostępny jedynie z poziomu komputerów oraz iPadów. Będąc w domu na ekranie tabletu mamy możliwość oglądania wszystkich kanałów z oferty, natomiast poza domem w streamingu będzie oferowana tylko część programów. Na pewno nie zabraknie transmisji sportowych.

ulotka nc 2

Dodatkowo w ofercie nc+ pojawi się WiMP, czyli muzyczny serwis streamingowy oraz 16 różnych pakietów VOD dostępnych po podłączeniu dekodera do internetu.

Na konferencji dużo czasu poświęcono treściom zawartym na kanałach premium, ofertę cenową i technologiczną starano się zgrabnie pominąć. Wkrótce postaram się uzyskać dostęp do szczegółowych cenników i zawartości poszczególnych pakietów. Po szumnych zapowiedziach nc+ wylała kubeł zimnej wody adekwatny do wiosennej aury panującej za oknami.

REKLAMA
ulotka 1 comfort
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA